Ako vyskúšať VIPTel

telefonovanie

Na to, aby ste vyskúšali naše služby, sa nemusíte viazať a dokonca ani nič platiť. Objednajte si program VIPTel S, ktorý je vhodný na vyskúšanie, mesačne platíte len toľko, koľko pretelefonujete, ale medzi sebou v rámci siete VIPTel si voláte zadarmo. Ďalšou výhodou je, že nepotrebujete telefón, postačí vám smartfón, tablet či počítač a inštalácia aplikácie podľa vášho OS.


Ako na to:

  1. Objednajte si vy a váš známy, kolega, príbuzný, kamarát program VIPTel S.
  2. Stiahnite si aplikáciu do svojho smartfónu alebo tabletu, prípadne nainštalujte softvérový telefón do svojho počítača. Pre fungovanie našich služieb potrebujete prístup na internet.
  3. Potom si už môžete medzi sebou volať, koľko chcete, a to úplne zadarmo. Samozrejme, dovolať sa vám môže ktokoľvek ako na klasickú pevnú linku a rovnako aj vy môžete volať do pevných a mobilných sietí v SR aj do zahraničia podľa platného cenníka programu VIPTel S.Porovnáme vám faktúru

Zaujíma vás, koľko by ste ušetrili v našej sieti? Pošlite nám informáciu o vašich výdavkoch na telefonovanie a prevolaných minútach na info@viptel.sk a my vám spravíme porovnanie s cenami našich služieb. Vďaka tomu získate jasnú predstavu o tom, koľko môžete ušetriť mesačne, ročne a na ktorých službách najviac. Je to bezplatné, rýchle a absolútne nezáväzné.