Telefónny zoznam


V rámci našej ústredne máte k dispozícii aj rozhranie tzv. PBX managera - interface na prehľad vašej ústredne, ktorý poskytuje aj telefónny zoznam. Spoločný telefónny zoznam pre celú ústredňu je veľmi užitočný doplnok, keďže zamestnanci budú mať prístup ku všetkým kontaktom. V telefónnom zozname môžete zaznamenať Meno, priezvisko, adresu, firmu, čísla kontaktu a poznámku. V prípade, že využívate aj čakacie rady, je možné zvoliť aj preferovaný rad, v ktorom bude hovor zvoniť ako v prvom.

Po kliknutí na náhľad kontaktu máte k dispozícii všetky údaje o kontakte a taktiež zoznam posledných hovorov a v prípade zapnutého nahrávania hovorov aj ich nahrávky, ktoré je možné si rovno vypočuť.

Máte už svoju databázu kontaktov? - Import telefónneho zoznamu

V rámci Telefónneho zoznamu v PBX managerovi poskytujeme aj import kontaktov, vďaka ktorému sa vyhnete ručnému vkladaniu jednotlivých záznamov a ktorý pohodlne vloží celú vašu existujúcu databázu do nášho systému. Na import je možné použiť súbor vo formáte .csv.

Import telefónneho zoznamu do telefónu

Ak to váš telefón podporuje a mali by ste záujem o import vašich kontaktov z Telefónneho zoznamu do vášho stolového telefónu, v PBX manageri je možné vygenerovať token s URL pre export kontaktov.

Chcete ďalej spravovať svoj telefónny zoznam? - Export telefónneho zoznamu

V PBX manageri je možné kedykoľvek zoznam exportovať do formátov .csv, .pdf, .xlsx, .vcard a .gs.Ukážka telefónneho zoznamu v PBX manageri VIPTel.


Pozrite si aj ďalšie užitočné základné funkcie ústredne

Klapky
Vyzváňacie skupiny
Prepájanie hovorov
Presmerovanie hovoru
Časové podmienky
Hudba pri čakaní
Odkazová schránka
Prepojenie kancelárií
Telefónny zoznam
Hlášky
Vzdialené vyzdvihnutie hovoru