Špeciálne telefónne čísla

specNumber

Zelené číslo 0800


Zelené číslo 0800

Zelené telefónne číslo s predvoľbou 0800 je číslo, ktoré poskytuje hovory na účet volaného. Využívajú ho hlavne infolinky a spoločnosti, ktoré chcú zákazníkom poskytnúť bezplatnú zákaznícku podporu. Prečítajte si o zelenom čísle viac

Modré číslo 0850


Modré číslo 0850

Modré telefónne číslo 0850 je číslo, ktoré zabezpečuje volania so zdieľaným poplatkom. Využívajú ho najmä spoločnosti, ktoré chcú zákazníkom zvýhodniť volania na svoju infolinku. Prečítajte si o modrom čísle viac.

Zlaté a strieborné číslo


Zlaté telefónne číslo

Zlaté a strieborné telefónne čísla sú geografické čísla v jednoduchom, ľahko zapamätateľnom tvare. Využívajú ich spoločnosti, ktoré chcú upútať a posilniť profesionálne vystupovanie svojej značky. Prečítajte si o zlatých číslach viac.

Vlastné telefónne číslo


Vlastné telefónne číslo

Vlastné telefónne číslo je geografické číslo, ktoré si sami vyberiete. Využíva ho ktokoľvek, kto si chce číslo vytvoriť podľa názvu spoločnosti, dátumu narodenia a pod. Prečítajte si o vlastnom čísle viac.

Skrátené číslo


Skrátené telefónne číslo

Skrátené telefónne číslo je číslo, ktoré obsahuje iba 5 číslic a je určené hlavne pre informačné služby a služby verejne prospešného charakteru. Využívajú ho najmä infolinky alebo taxikárske spoločnosti. Prečítajte si o skrátenom čísle viac.

Zahraničné telefónne číslo


Zahraničné telefónne číslo

Zahraničné telefónne číslo je číslo s predvoľbou mesta mimo Slovenska. Využívajú ho najmä spoločnosti, ktoré pôsobia aj na zahraničnom trhu. Prečítajte si o zahraničných číslach viac.

Kontaktný formulár

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné

Po prijatí Vašej správy Vás bude kontaktovať VIPTel obchodný tím.