Vyskúšajte telefonovanie cez internet zadarmo

Bezplatne a bez viazanosti

telefonovanie cez internet

Uvažujete nad VoIP službami, no nie ste 100% presvedčený, či vám budú vyhovovať? Vyskúšajte ich úplne zadarmo a bez viazanosti. Stačí postupovať podľa nášho návodu.

Ako na to?

  1. Objednávka programu - Objednajte si vy a váš známy, kolega, príbuzný alebo kamarát program VIPTel S.
  2. Aktivácia programu - Po vyplnení objednávkového formuláru vám na registračný e-mail prídu pokyny. Pre aktiváciu programu je potrebné podpísať zmluvu, no nezľaknite sa jej. Zmluvu stačí podpísať doma a poslať nám ju naskenovanú alebo kvalitne odfotenú, takže všetko vybavíte z pohodlia domova či kancelárie.
    • Všetky naše hlasové programy sú bez viazanosti, takže zmluvu môžete kedykoľvek vypovedať.
    • Po prijatí všetkých potrebných dokumentov vám pridelíme telefónne číslo a službu sprístupníme v priebehu niekoľkých hodín (ak nám zmluvu zašlete počas pracovnej doby)
  3. Stiahnutie aplikácie a konfigurácia - Na čo najrýchlejšie a najlacnejšie otestovanie odporúčame stiahnuť si našu VoIP aplikáciu VIPTel Phone do vášho smartfónu. Aplikáciu nakonfigurujete jednoduchým oskenovaním QR kódu podľa tohto návodu, takže nastavenie vám zaberie asi 1 minútu.
  4. Telefonovanie - Po nakonfigurovaní aplikácie si s testovacím partnerom zavolajte na telefónne číslo, ktoré vám pridelíme a užívajte si naše služby. So všetkými našimi hlasovými programami môžete telefonovať vrámci našej siete neobmedzene zadarmo. Ak ste si objednali program VIPTel S, zaplatíte pri ňom iba to, čo prevoláte mimo siete VIPTel. Ak si budete s testovacím partnerom volať iba na telefónne čísla, ktoré získate od nás, budete môcť telefonovať nekonečne dlho bez poplatku.
  5. Testovanie - Teraz si medzi sebou môžete volať koľko chcete a to úplne zadarmo. Samozrejme, dovolať sa vám môže aj ktokoľvek iný komu dáte telefónne číslo, ako na klasickú pevnú linku.

Ak sa vám telefonovanie cez internet, ktoré ste testovali, páči, nie je nutné robiť žiadne ďalšie kroky a hlasový program VIPTel S môžete využívať aj naďalej. Ak sa rozhodnete volať aj do pevných sietí, mobilných sietí či do zahraničia, hovory budú spoplatnené podľa platného cenníka programu VIPTel S.

V prípade, že telefonovanie chcete využívať vo firme, hlasový program je možné prepísať na spoločnosť, alebo objednať nový hlasový program pre firmu.

Ak budete volať viac ako 50 minút mesačne, odporúčame prejsť na vyšší program VIPTel M alebo VIPTel L, alebo si zakúpiť niektorý z našich balíkov volaní VOLAJ DOMOV alebo VOLAJ DOMOV ČASTEJŠIE.

Ak budete chcieť vyskúšať aj iný telefón ako VoIP aplikáciu, odporúčame pozrieť si našu ponuku VoIP telefónov.

Ak vám služba z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, budeme veľmi radi, ak sa nám najskôr ozvete cez niektorý z našich kontaktov. Pokúsime sa vám prispôsobiť využívanie služby tak, aby ste boli maximálne spokojný. Ak sa aj napriek tomu rozhodnete pre jej ukončenie, stačí nám zaslať oskenovanú podpísanú žiadosť o výpoveď služieb (vzor vám zašleme na vyžiadanie).

Ak sa neviete rozhodnúť či službu budete chcieť ďalej využívať, nemusíte sa nikam ponáhľať a službu rušiť nemusíte. Ak ste si na testovanie objednali program VIPTel S, pokiaľ službu využívať nebudete, faktúra vám nepríde.


Nezáväzné cenové porovnanie

Zaujíma vás, koľko by ste ušetrili v našej sieti? Pošlite nám podrobné informácie o vašich prevolaných minútach, alebo faktúru od vášho súčasného poskytovateľa na [email protected]. Radi pre vás pripravíme rýchle nezáväzné cenové porovnanie, vďaka ktorému získate jasnú predstavu o možnej úspore.