Obec Dolné Plachtince

fiit

VIPTel bol v čase nášho prieskumu trhu jediným prijateľným VoIP riešením, navyše príjemne prekvapí cenou za hovory. Zatiaľ sme nezaznamenali výpadok služieb alebo prejav zníženej kvality z technického hľadiska. Zákaznícka podpora VIPTel je príjemná, kvalifikovaná a ochotná flexibilne reagovať na požiadavky zákazníka. Dosledujú aj za vás úlohu do úspešného konca. Všetko vyriešia spoľahlivo a hneď, ako je to možné. Odporúčam všetkým starostom odhodlať sa k zmene, pretože riešenie VoIP od VIPTelu je lacnejšie, kvalitné, rozšíri možnosti telefonovania na novú úroveň. Celá výmena telefónov sa dá stihnúť za jeden pracovný deň od podpisu zmluvy. Vo VIPTeli vám všetko podrobne vysvetlia, poradia, vypracujú ponuku ušitú presne pre vás na mieru. Odporúčam najmä, ak máte školy a škôlky, dáte im VoIP telefóny a voláte s nimi v sieti VIPTel zadarmo. Po prenesení čísla vám ostávajú všetky geografické čísla. VIPTel je výborná ukážka ako majú VoIP služby v praxi vyzerať.

Medusa GROUP

fiit

Na VIPTel sme sa obrátili v roku 2012 s požiadavkou zriadenia čísla pre infolinku, na ktorú nám naši zákazníci budú môcť volať bezplatne. Aby sme pre zákazníkov boli vždy k dispozícii, potrebovali sme toto číslo počas prevádzkovej doby presmerovať na mobil a mimo prevádzkovej doby infolinky púšťať nahratú hlášku s informáciami o zastihnutí. Realizácia našich požiadaviek zo strany VIPTel bola promptná a za dobrú cenu. Riešenie bolo navrhnuté efektívne a so službami VIPTel sme spokojní. Navyše aj všetky dodatočné objednávky a požiadavky z našej strany boli vždy riešené flexibilne a včas. Riešenia VIPTel by sme rozhodne odporučili aj svojim známym alebo obchodným partnerom.

FUNKI PUNKI

VIPTel sme oslovili s cieľom prepojiť naše prevádzky tak, aby sme sa mohli kedykoľvek rýchlo a lacno dohovoriť. Od prvého zapojenia až dodnes sme nezaznamenali ani jeden výpadok služby, naopak spojenie je kvalitné a oproti mobilnej sieti takmer okamžité. Po rokoch používania mobilných telefónov sme boli prekvapení rýchlosťou a pohodlím používania pevnej linky. Dobrú skúsenosť sme mali aj so službou technickej podpory pri nastavovaní telefónov. Služby VIPTel môžem odporučiť každému, kto hľadá pohodlnú a rýchlu alternatívu k mobilným telefónom, najmä pri prepojení viacerých prevádzok a kancelárií.

FUNKI PUNKI

M2B

Naša firma sa špecializuje na predaj firiem, poskytovanie virtuálnych sídiel a vedenie účtovníctva. Nakoľko sme sa pomerne rýchlo rozrástli, hľadali sme flexibilné a cenovo výhodné riešenie hlasových služieb. Na odporúčanie známeho sme sa rozhodli pre komplexné riešenie VIPTel s ústredňou VIPTelisk a telefónmi CISCO. Ceny hovorov do zahraničia, ale i v SR sú vyníkajúce a kvalita hovoru je výborná. Personál na obchodnom oddelení ako i na technickej podpore, poskytuje kvalitné služby. Služby vašej spoločnosti môžem len odporučit.

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc.
Predseda predstavenstva M2B a.s.
www.m2b.sk

M2B

Reality

Hľadali sme stabilné a flexibilné riešenie s vysokou úrovňou poskytovaných služieb. Vo VIPTeli sme našli riešenie na mieru našim potrebám a dokonca s výbornými cenovými podmienkami.

fiit

Specta

fiit

Hlasové služby VIPTel využívame od roku 2008. S poskytovanými službami sme spokojní a navyše sa nám náklady na telefonické služby za celé obdobie znížili.

Aglo Solutions

aglo-solutions

Keďže sme sa potrebovali zbaviť starého neflexibilného operátora a zároveň sme chceli optimalizovať náklady, vybrali sme si VIPTel. Sme spokojní a zatiaľ sme nepotrebovali zákaznícku podporu. Najlepšia podpora je tá, ktorú nepotrebujete. Odporúčali by sme všetkým.

kiki

Na začiatku sme potrebovali 3 telefónne čísla a dnes už využívame virtuálnu ústredňu vrátane klapiek a úvodnej hlášky. Po technickej aj obchodnej stránke sme maximálne spokojní. Promptné riešenie v prípade vzniknutého problému, ústretový prístup a trpezlivosť VIPTelu pri našich požiadavkách a skúsenosti so zákazníckou podporou VIPTel sú len pozitívne. Aktívne služby VIPTelu ponúkame nielen našim zákazníkom, keďže sme poskytovateľ internetu, ale aj našim známym.

kiki

Nedelka Kubáč advokáti

Potrebovali sme funkčný VoIP telefónny systém, preto sme sa rozhodli pre VIPTel. Služby sú kvalitné, máme dobré skúsenosti, všetko je vyriešené včas a flexibilne. VIPTel by sme odporúčali aj svojim známym a partnerom.

nedelka-kubac

Relaxos

Hlasové služby VIPTel nám boli doporučené ako služby s vysokou kvalitou a atraktívnymi cenami. Využívame ich od roku 2010 a doporučenie, ktoré sme vtedy dostali môžem len potvrdiť. Po zmene VoIP providera a nasadenia SIP trunku VIPTel sa nám mesačné náklady na telefonáty nášho call centra znížili takmer o 30%. Navyše sme získali webové rozhranie s viacerými funkcionalitami a štatistikami prevádzky.

relaxos

Destinacie.sk

sorger

S VIPTelom sme vyriešili nepraktické podávanie telefónov pri vybavovaní objednávok a zvýšili kontrolu nad vybavovaním telefonických objednávok. Ďalšie výhody VIPTel služieb sú v tom, že môže bežať súčasne viac hovorov, chodia nám e-maily o zmeškaných hovoroch, aj keď klient len raz prezvoní, proste už nám netečie ani jeden hovor. Ak sme nedostupní, tak nám nechajú klienti odkaz, ktorý nám príde do e-mailu vo forme nahrávky a nemusíme hľadať manuálne vo výpisoch, že či klienta predajca kontaktoval alebo nie. Kvalita poskytovaných služieb a zákaznícka podpora od VIPTelu je na vysokej úrovni. Určite by sme odporučili VIPTel riešenia obchodným partnerom. Ľutujeme, že sme si neobjednali vaše služby skôr.

Dertour

Po 8 rokoch fungovania na IP Telefonii od spol. Slovak Telekom nám už nepostačovali služby, ktoré ponúkali. Hľadal som nové a modernejšie riešenie. Hľadal som prostredníctvom Google a našiel som niekoľkých poskytovateľov služieb, ktoré som si stanovil ako nevyhnutné pre naše ďalšie fungovanie. Po preštudovaní ponúk 4 operátorov som sa nakoniec rozhodol pre ponuku VIPTel. Kontaktoval som 2 klientov spol. podľa referencií na stránke a bolo rozhodnuté. Implementácia, kvalita služieb a zákaznícka podpora sú na vysokej úrovni. Vždy sa dá na všetkom dohodnúť. Podstatou je, že pokiaľ viete čo potrebujete a viete to zadefinovať tak pre VIPTel nie je takmer nič problém. Vrelo by som ich služby doporučil komukoľvek v mojom okolí.

dertour

Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Využívanie služieb VIPTel nám výrazne zjednodušilo integráciu a implementáciu telefonovania v novej budove fakulty a zreteľne znížilo náklady na prevádzku telefónnej siete. Naši zamestnanci majú prístup do telefónnej siete s nižšími režijnými nákladmi s možnosťou používať svoje pracovné telefóny flexibilne.

fiit