Moderná pevná linka

VoIP telefonovanie

sms

 

Moderná pevná linka VIPTel ponúka omnoho viac, ako štandardná analógová pevná linka. VIPTel poskytuje VoIP telefonovanie, alebo inak povedané telefonovanie cez internet. VoIP je skratka spojenia „Voice Over Internet Protocol“ čo v preklade znamená prenos hlasu prostredníctvom internetového protokolu, takže volať a prijímať hovory je možné kdekoľvek, kde je internetové pripojenie. Vďaka modernej technológii a množstvu výhod, ktoré VoIP ponúka, je pevná linka VIPTel vhodná nielen do domácností ale aj do firiem.

Medzi hlavné benefity VIPTel pevnej linky a VoIP telefonovania patria:

Naše služby sú pohodlné a flexibilné:

  • Pre zriadenie služieb VIPTel nemusíte nikam chodiť, všetko vybavíte z obývačky alebo kancelárie
  • Objednávkový formulár vyplníte online a služby môžete využívať takmer okamžite
  • Posielanie dokumentov cez bezpečné webové rozhranie
  • Akékoľvek požiadavky vyriešime telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu, príp. chatu na našej stránke
  • Objednané zariadenia k našim programom vám doručí kuriér nakonfigurované a pripravené na používanie
  • Ďalšie výhody našich služieb si môžete prečítať na našej stránke Prečo VIPTel?
Máte nejaké otázky? Radi Vám odpovieme a poradíme telefonicky, e-mailom alebo na chate


Typy VoIP zariadení, na ktorých môžete využívať služby VIPTel

Stolové a bezdrôtové telefóny

devices analógový telefón s prevodníkom - Ak si chcete nechať svoj analógový telefón, pevnú linku VIPTel na ňom môžete aj naďalej používať vďaka VoIP prevodníku, ktorý ho prepojí s internetom.
devices stolové VoIP telefóny - Sú vhodné do firmy ale aj do domácností. V našej ponuke máme množstvo rôznych modelov. Základné telefóny, s pokročilými funkciami, telefóny pre recepčné, manažérov či call centrá. S výberom vám môže pomôcť náš článok Ako si vybrať VoIP telefón?.
devices bezdrôtové telefóny - Oceníte ich doma aj pri práci. K dispozícii sú telefóny s dokovacou stanicou aj Wi-fi telefón. Ponuku nájdete na tejto stránke.
devices videotelefóny - Okrem videohovorov poskytujú aj iné pokročilé funkcie, aplikácie, dotykové ovládanie či dokonca hranie hier. Nájdete ich v našej ponuke na stránke.


Softvérové aplikácie

devices v PC a notebooku - Našu pevnú linku môžete využívať aj v počítači a volať z webového prehliadača. Stačí sa prihlásiť do našej Zákazníckej zóne, alebo PBX managera a mať aktivovaný náš webový telefón VIPTel webPhone. Naše konto je možné nastaviť aj do iných odporúčaných softvérových telefónov pre počítače.

devices v smartfóne - Stiahnite si našu aplikáciu a využívajte VIPTel ako pevnú linku v mobile, ktorú môžete mať stále so sebou! Exklužívne pre našich zákazníkov poskytujeme bezplatnú VoIP aplikáciu pre iOS a Android VIPTel Phone. Naše VIPTel konto je možné nastaviť aj do aplikácií od iných výrobcov. Pozrite si odporúčané aplikácie pre Android a pre iOS.
devices v tablete - Je výborný nielen na telefonovanie ale aj na videohovory. Uvidíte na ňom svojich blízkych lepšie ako v smartfóne a zároveň je mobilnejší ako počítač. Využite ho na telefonovanie s odporúčanými aplikáciami.


Telefónne ústredne

devices telefónna ústredňa - Je komplexné riešenie pre malé a stredné firmy, ktoré ponúka množstvo výhod od automatickej spojovateľky cez prepájanie kancelárií a pobočiek klapkami až po posielanie faxu prostredníctvom e-mailu. Prečítajte si viac informácií.


Fax

devices analógový fax s prevodníkom - Ponechajte si váš analógový fax, pre využívanie našich služieb je potrebné pripojiť ho do internetu prostredníctvom VoIP prevodníka.
devices fax podporujúci SIP - Ak máte napr. multifunkčnú tlačiareň s funkciou faxu a pripojením na internet, môžete ktorékoľvek VIPTel číslo využívať na pohodlné faxovanie.

Domový vrátnik
domový vrátnik domový vrátnik na otváranie dverí - Okrem klasického domového vrátnika so zvončekom, ktorý má dnes už takmer každý dom, je s VoIP službami možné využívať aj videovrátnika alebo otváranie brány cez telefón. Okrem zariadenia, ktoré máme v ponuke na našej stránke vám radi zabezpečíme zariadenie domového vrátnika podľa vašich požiadaviek.