API integrácie - Partneri
     
 

Spojili sme naše sily s ďalšími skvelými produktami. Služby VIPTel sú teraz priamo integrované do služieb našich partnerov, s ktorými spolupracujeme.
Pre viac informácií o API integrácii a predstavenia produktov našich partnerov sa dozviete nižšie.

 

 

LiveAgent

LiveAgent

LiveAgent je multikanálový helpdesk a live chat software používaný k riešeniu zákazníckych problémov a otázok. S LiveAgentom budete môcť odpovedať na emaily, chaty, Facebook správy, Twitter, feedback, fórum príspevky a telefonické hovory z jednej aplikácie. LiveAgent spraví poriadok v emailoch, zlepší komunikáciu so zákazníkmi, zníži počet sťažností od zákazníkov, zefektívni zákaznícky servis a pomôže zvýšiť predaje. LiveAgent oproti Outlooku alebo Gmailu zamedzí duplicitným odpovediam alebo preraďovanie požiadaviek kolegom. Emaily budú prehľadne usporiadané v oddeleniach, ku ktorým máte možnosť zapisovať poznámky, odložiť email na neskôr formou pripomienky alebo obmedziť prístup ku konkrétnemu emailu. LiveAgent má komplexné pravidlá, predpripravené odpovede od viet po celé emaily, štatistiky komunikácie času odpovedania a automatické stavy jednotlivých emailov.

Kontaktné údaje nášho partnera

Quality Unit, s.r.o.
E-mail: spolupraca@liveagent.sk
Web: www.ladesk.com/sk/
 

ProfiTour

ProfiTour

Cestovná agentúra ProfiTour, s.r.o. poskytuje v oblasti cestovného ruchu komplexný vyhľadávací a podporný nástroj k predaju zájazdov v kamenných prevádzkach po celom Slovensku aj na internete. Prvoradým cieľom spoločnosti je unifikácia rôznorodého produktu mnohých slovenských i zahraničných touroperátorov do jedného univerzálneho vyhľadávača, ktorý dokáže v reálnom čase poskytnúť komplexnú informáciu o dostupnosti a podmienkach konkrétnych zájazdov, špecifikovaných zákazníckou požiadavkou.

ProfiTour, s.r.o. prináša vysoko profesionálne, komplexné riešenie predajného systému pre cestovné agentúry/kancelárie. Vyniká jednoduchou orientáciou v širokom portfóliu zájazdov a doplnkových služieb cestovného ruchu, rýchlou a profesionálnou obsluhou zákazníka. Taktiež využíva najmodernejšie predajné a marketingové nástroje. Spojením nášho systému a systému od ProfiTour dokážete spoľahlivo identifikovať zákazníka.

API integráciu aktívne využíva aj náš spokojný zákazník:
destinacie.sk

Kontaktné údaje nášho partnera

ProfiTour, s.r.o.
Tel.: +421 2 55 56 40 94
E-mail: info@profitour.sk
Web: www.profitour.sk
 

Nerd Developments

Nerd Developmnets

Nerd Developments ponúka zákazníkom širokú škálu IT služieb. Ich cieľom je udržať dlhodobý vzťah s klientmi, ktorí hľadajú nielen proaktívny ale aj flexibilný prístup k novým požiadavkám.

V rámci svojich produktov ponúka Nerd Developments pre taxislužby dispečérsku aplikáciu, ktorá disponuje intuitívnym ovládaním a jednoduchou prevádzkou. Moderná aplikácia umožňuje operátorom vidieť polohu svojich taxikárov a tým pádom rýchlejšie zareagovať a dopraviť sa k zákazníkovi. Systém TaxiDriver pre taxikárov je tiež známy svojou spoľahlivosťou a eleganciou. So spoločnosťou Nerd Developments sme spojili sily a aplikáciu integrovali s naším systémom.

Viac informácií o aplikácii TaxiDriver:

TaxiDriver

Kontaktné údaje nášho partnera

Nerd Developments
Tel.: +36 20 663 90 06
E-mail: info@nerddevelopments.com
Web: http://nerddevelopments.com/

TaxiDriver
Tel.: +421 917 455 837
E-mail: marek.vranka@taxidevelopments.com
Web: http://taxidevelopments.com/
 

Evis solutions

Evis solution

C-all umožňuje sledovať telefonické konverzie. Systém c-all je vhodný ak využívate, online/offline reklamu, investujete do SEO, PPC, RTB, Facebooku, chcete zefektívniť svoje investície, telefonujú vám zákazníci alebo vám optimalizuje reklamu agentúra.

Systém c-all je vhodný pre mnohé oblasti, napríklad: realitné kancelárie, developeri, predaj stavebnín, ubytovacie zariadenia, autovrakoviská a iné.

Viac informácií o systéme c-all na meranie telefonických transakcii a konverzií:

c-all

Kontaktné údaje nášho partnera

Evis solutions s. r. o.
Tel.: +421 904 231 983
E-mail: info@evis.sk
Web: http://c-all.sk
 

K spojeniu služby, je potrebné využívať u nás službu VIPTel PBX spoločne s API. Pre viac informácií o oboch produktoch, prosím kontaktujte naše obchodné oddelenie, telefonicky na čísle +421 (0)2 20 28 20 28 alebo mailom na adrese: info@viptel.sk