CURO

Kontaktné údaje nášho partnera

Curo, s. r. o.
Tel.: +421 919 473 211
E-mail: [email protected]
Web: www.curo.sk/

 

CURO - ambulantný softvér

Curo je moderný ambulantný systém, ktorý ďaka svojemu inovatívnemu riešeniu poskytuje lekárom aj ich sestrám maximálnu úsporu času pri manažmente ambulancie. Ponúka unikátny zápis dekurzu, t. z., že všetky informácie sa zaznamenávajú na jednom mieste bez potreby ďalšieho preklikávania sa. Jedinečná je aj funkcionalita, kedy vzor môže obsahovať úplne kompletný dekurz a tiež možnosť zapísať do vzoru podmienky, ktoré sa vyhodnotia počas vkladania do dekurzu. Z toho následne vyplýva iné správanie vzoru na základe špecifík konkrétneho pacienta.

Curo, s. r. o. Vám prináša vysoko profesionálny a moderný ambulantný systém, ktorý je výsledkom veľmi úzkej spolupráce s lekármi a sestrami. Je vhodný pre všeobecných lekárov aj lekárov špecialistov.K zjednodušeniu dennej rutiny ambulancie prispela aj integrácia s modernou pevnou linkou VIPTel. Spojenie služieb Curo a VIPTel prináša vyšší komfort pre lekárov a sestry spojený s telefonovaním priamo v ambulantnom systéme. Vďaka notifikácii prichádzajúceho hovoru si zdravotnícky personál vie jedným klikom vybrať akciu, ktorú chce s daným pacientom urobiť bez toho, aby ho museli hľadať ručne. Ako takéto využívanie služieb vyzerá si môžete pozrieť tu.

Ambulantný systém Curo máte možnosť vyskúšať na 30 dní zadarmo a bez záväzkov. Taktiež Vám náš partner Curo, s. r. o. ponúka úvodnú konzultáciu, resp. predstavenie programu a jeho jedinečných funkcionalít grátis. Pre ďalšie informácie neváhajte kontaktovať nášho partnera.

 

Späť na zoznam partnerov