Na ktorých zariadeniach funguje VIPTel

Aké zariadenia je možné využívať s VoIP službami?

moderná pevná linka
Výhodou VoIP služieb je možnosť ich využívať nielen na obyčajné telefonovanie, ale rôznymi inými spôsobmi. Okrem moderných VoIP telefónov môžete VoIP využiť prostredníctvom ústredne, faxu alebo aj telefónu na otváranie dverí. Prezrite si zoznam, na ktorých zariadeniach je možné využiť naše služby.

Stolové a bezdrôtové telefóny

devices analógový telefón s prevodníkom - Ak si chcete nechať svoj analógový telefón, pevnú linku VIPTel na ňom môžete aj naďalej používať vďaka VoIP prevodníku, ktorý ho prepojí s internetom.
devices stolové VoIP telefóny - Sú vhodné do firmy ale aj do domácností. V našej ponuke máme množstvo rôznych modelov. Základné telefóny, s pokročilými funkciami, telefóny pre recepčné, manažérov či call centrá. S výberom vám môže pomôcť náš článok Ako si vybrať VoIP telefón?.
devices bezdrôtové telefóny - Oceníte ich doma aj pri práci. K dispozícii sú telefóny s dokovacou stanicou aj Wi-fi telefón. Ponuku nájdete na tejto stránke.
devices videotelefóny - Okrem videohovorov poskytujú aj iné pokročilé funkcie, aplikácie, dotykové ovládanie či dokonca hranie hier. Nájdete ich v našej ponuke na stránke.


Softvérové aplikácie

devices v PC a notebooku - Našu pevnú linku môžete využívať aj v počítači a volať z webového prehliadača. Stačí sa prihlásiť do našej Zákazníckej zóne, alebo PBX managera a mať aktivovaný náš webový telefón VIPTel webPhone. Naše konto je možné nastaviť aj do iných odporúčaných softvérových telefónov pre počítače.

devices v smartfóne - Stiahnite si našu aplikáciu a využívajte VIPTel ako pevnú linku v mobile, ktorú môžete mať stále so sebou! Exklužívne pre našich zákazníkov poskytujeme bezplatnú VoIP aplikáciu pre iOS a Android VIPTel Phone. Naše VIPTel konto je možné nastaviť aj do aplikácií od iných výrobcov. Pozrite si odporúčané aplikácie pre Android a pre iOS.
devices v tablete - Je výborný nielen na telefonovanie ale aj na videohovory. Uvidíte na ňom svojich blízkych lepšie ako v smartfóne a zároveň je mobilnejší ako počítač. Využite ho na telefonovanie s odporúčanými aplikáciami.


Telefónne ústredne

devices telefónna ústredňa - Je komplexné riešenie pre malé a stredné firmy, ktoré ponúka množstvo výhod od automatickej spojovateľky cez prepájanie kancelárií a pobočiek klapkami až po posielanie faxu prostredníctvom e-mailu. Prečítajte si viac informácií.


Fax

devices analógový fax s prevodníkom - Ponechajte si váš analógový fax, pre využívanie našich služieb je potrebné pripojiť ho do internetu prostredníctvom VoIP prevodníka.
devices fax podporujúci SIP - Ak máte napr. multifunkčnú tlačiareň s funkciou faxu a pripojením na internet, môžete ktorékoľvek VIPTel číslo využívať na pohodlné faxovanie.

Domový vrátnik
domový vrátnik domový vrátnik na otváranie dverí - Okrem klasického domového vrátnika so zvončekom, ktorý má dnes už takmer každý dom, je s VoIP službami možné využívať aj videovrátnika alebo otváranie brány cez telefón. Okrem zariadenia, ktoré máme v ponuke na našej stránke vám radi zabezpečíme zariadenie domového vrátnika podľa vašich požiadaviek.