O nás

O spoločnosti VIPTel

Kto sme?

Sme skupina odborníkov a špecialistov, ktorá už od roku 2010 poskytuje kvalitné telekomunikačné VoIP riešenia rôzneho druhu. Poskytujeme inovatívne služby, ktoré našim zákazníkom uľahčujú život a preto ich radi využívajú. Zameriavame sa na firemných zákazníkov, no naše telefonovanie využíva aj mnoho domácností, ktoré sa rozhodli vymeniť klasickú pevnú linku za modernú technológiu.

Náš tím

Náš tím tvoria 4 oddelenia, v ktorých je spolu 25 ľudí. O zákazníkov sa starajú hlavne naši kolegovia z obchodného a technického oddelenia, ktorí vždy radi a čo najrýchlejšie pomôžu so všetkými otázkami, či požiadavkami. Majú za sebou veľké množstvo zákazníckych prípadov a vďaka bohatým skúsenostiam dokážu navrhnúť to najlepšie riešenie pre každého.

Naše priority

Keďže bez zákazníkov by sme nemohli robiť to čo robíme a to čo nás baví, našou najväčšou prioritou je zákaznícka spokojnosť. Tú sa snažíme dosiahnuť spojením toho, že zabezpečujeme:

  • Kvalitné služby, na ktoré sa môžete spoľahnúť - Za kvalitu služieb či fungovania spoločnosti ručí medzinárodný certifikát ISO 9001:2009, ktorého sme nepretržite držiteľom od roku 2013 a množstvo ďalších certifikátov či diplomov našich zamestnancov. O spokojnosti s našimi službami vás môžu presvedčiť naši zákazníci, ktorí nám poskytli referenciu a tiež to, že približne 20% našich zákazníkov sa k nám dostali cez svojich známych, ktorí naše služby už využívali.
  • Prvotriednu zákaznícku podporu, ktorá vám vždy čo najskôr poradí a pomôže – Na ochotnej, kvalitnej a promptnej zákazníckej podpore si zakladáme, takže požiadavky sú vybavené rýchlo, odborne a ústretovo. Naši pracovníci zákazníckej podpory vám radi poradia ohľadom výberu produktov a technickí špecialisti pomôžu v prípade akýchkoľvek ťažkostí.
  • Moderné technológie a služby podľa požiadaviek či najnovších trendov – Keďže sa radi posúvame vopred, snažíme sa stále prinášať nové funkcie či služby, ktoré uľahčia a spríjemnia využívanie našich služieb. Návrhy často prichádzajú priamo od našich zákazníkov, ktorým sa snažíme vyjsť čo najviac v ústrety.
  • Riešenia na mieru, vďaka ktorým využívate iba to, čo skutočne potrebujete – Ponuku služieb šijeme na každého zákazníka zvlášť. Po zriadení a odovzdaní služieb celé riešenie zákazníkom odprezentujeme a vysvetlíme, aby mali prehľad čo, ako a načo bude slúžiť. Po prvých dňoch či týždňoch sa uistíme, či im všetko vyhovuje a v prípade potreby dotiahneme posledné detaily, aby bolo všetko tak, ako si predstavovali.
  • Čo najnižšie možné ceny, aby boli naše služby dostupné pre každého – Veríme, že kvalita nemusí znamenať astronomické ceny. Snažíme sa cenník nastaviť tak, aby si naše služby mohli dovoliť aj domácnosti a malé firmy a zároveň sme boli schopní zachovať vysokú kvalitu služieb a napredovať.
  • Férovosť a žiadne skryté poplatky – Vďaka našim riešeniam na mieru zákazníci platia iba za to, čo skutočne využívajú. Čím viac informácií od vás budeme mať, tým lepšie budeme vedieť vytvoriť ponuku a zabezpečiť čo najnižšiu možnú cenu. Pred uzatvorením zmluvy si s vami všetko prejdeme, takže budete mať predstavu, koľko vás budú naše služby mesačne stáť a nič vás neprekvapí.

Referencie

Medzi našich spokojných klientov patria veľké firmy, call-centrá, e-shopy, hotely, obchodné siete, ale aj malé a stredné spoločnosti a domácnosti. Pripojte sa k nim:

Zaujali sme vás? Neváhajte nás kontaktovať

e-mailom na adrese

[email protected]

telefonicky na našej zákazníckej infolinke

+421 (0) 2 20 28 20 28

alebo prostredníctvom kontaktného formulára nižšie

Kontaktný formulár

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné

Po prijatí Vašej správy Vás bude kontaktovať VIPTel obchodný tím.