O nás

devices


Kto sme?


Spoločnosť VM Telecom, s.r.o. poskytuje hlasové služby VIPTel. Zameriavame sa na firemných zákazníkov, ktorým poskytujeme komplexné hlasové riešenia prostredníctvom ústrední alebo iných služieb na mieru. Naše služby sú však obľúbené aj v domácnostiach a u jednotlivcov, moderných ľudí v neustálom pohybe.
Ako prví na Slovensku sme prišli s modernou pevnou linkou, ktorú môžete používať všade, kde je pripojenie na internet. Vďaka aplikácii môžete volať z mobilných zariadení a počítača, nielen z klasického telefónu, ako sme boli pri pevnej linke zvyknutí. Sme férová firma, pre ktorú je spokojnosť zákazníka na prvom mieste, preto neustále skvalitňujeme naše služby a dopĺňame naše portfólio o nové doplnkové služby.
Naša spoločnosť zaviedla a používa systém manažérstva podľa normy so svetovo uznávanými štandardmi STN EN ISO 9001:2009 / EN ISO 9001:2008.


Čo je pre nás dôležité


    Prvotriedna zákaznícka podpora – sme pripravení venovať sa vám každý pracovný deň od 8.00 do 17.00 hod. Budete vybavení bez čakania na zákazníckej infolinke +421 (0)2 20 28 20 28, k dispozícii sú naše e-mailové adresy: info@viptel.sk alebo podpora@viptel.sk, prípadne chat na našej stránke. Tešíme sa na vaše otázky a podnety.

VIPTel     Služby namieru - ak si nevyberiete z našej ponuky programov pevnej linky, navrhneme vám komplexné riešenie podľa vašich predstáv. Služby prispôsobíme na mieru vašim požiadavkám a potrebám. Najmä ústredňové riešenia pre firmy si vyžadujú osobitný prístup, poradíme vám a ponúkneme riešenie, ktoré si budete môcť dovoliť.

VIPTel     Moderná technológia – technológia VoIP – prenos hlasu cez internet ponúka množstvo výhod, ktoré môžete vďaka nám naplno využiť. Prenos hlasu a videa v HD kvalite, virtuálny fax a súbežné hovory sú len niektoré z nich. Dovoláte sa odvšadiaľ, kde je pripojenie na internet, a volať môžete aj cez počítač, smartfón či tablet. Vyskúšajte si to sami.

VIPTel     Výhodné ceny - s našimi cenami budete spokojní. Okrem rozumných cien do pevných a mobilných sietí SR ponúkame domáce ceny za volania zo zahraničia a zvýhodnené ceny za hovory do zahraničia. V rámci siete VIPTel sú hovory zadarmo, všetky naše programy majú sekundovú tairfikáciu (1+1). Ušetrite za telefonovanie aj za zariadenia.


To sme my

Zákaznícka podpora VIPTel

VIPTelO vašu spokojnosť sa stará predovšetkým náš obchodný tím. Navrhneme riešenie, keď sa neviete rozhodnúť, čo je pre vás vhodné, pomôžeme, keď si neviete s niečím poradiť alebo poskytneme informácie, ktoré hľadáte. Vypracujeme pre vás cenovú ponuku alebo porovnáme vaše výdavky za telefonovanie s našimi cenami. Radi prijímame vaše podnety a pohotovo zodpovieme na všetky vaše otázky. Kontaktujte nás na adrese: obchod@viptel.sk alebo tel. čísle: +421 (0)2 20 28 20 28


VIPTel technická podpora

VIPTelAk máte otázky technického charakteru, neváhajte sa obrátiť na náš technický tím a online podporu v slovenskom a anglickom jazyku. V prípade špeciálnych požiadaviek VIPTel zákazníkov na VoIP služby poskytujeme odborné poradenstvo našich špecialistov. Máme za sebou veľa kurzov, školení a sme držiteľmi odborných certifikátov. Kontaktujte nás na adrese: podpora@viptel.sk alebo tel. čísle: +421 (0)2 20 28 20 29

VIPTel 

Inovácie

Zákazníci sú pre nás inšpiráciou. Na všetky požiadavky reagujeme veľmi rýchlo, snažíme sa splniť vaše predstavy a na základe nich prinášať nové služby, ktoré potom môžu využívať aj ostatní. Nedávno sme uviedli SMS službu, API pre ústredňu, VIPTel Click a rôzne doplnkové služby v Zákazníckej zóne. Dajte nám vedieť, ak vám chýba služba či produkt v našom portfóliu.
Okrem toho podporujeme vzdelávanie študentov a mladých ľudí v oblasti IT. Záleží nám na tom, aby sa mladí ľudia nestratili v dynamickom svete technológií, ktoré nám výrazne zjednodušujú život. Rozbiehame projekt spolupráce s technickými univerzitami a so strednými odbornými školami. Prečítajte si viac o našich aktivitách.

Referencie

Medzi našich spokojných klientov patria veľké korporácie, call-centrá, e-shopy, hotely, obchodné siete, ale aj malé a stredné spoločnosti a domácnosti.

Prečítajte si skúsenosti našich zákazníkov.

      funkipunkifiit    medusagroup           reality.sk