Obec Dolné Plachtince

fiit

VIPTel bol v čase nášho prieskumu trhu jediným prijateľným VoIP riešením, navyše príjemne prekvapí cenou za hovory. Zatiaľ sme nezaznamenali výpadok služieb alebo prejav zníženej kvality z technického hľadiska. Zákaznícka podpora VIPTel je príjemná, kvalifikovaná a ochotná flexibilne reagovať na požiadavky zákazníka. Dosledujú aj za vás úlohu do úspešného konca. Všetko vyriešia spoľahlivo a hneď, ako je to možné. Odporúčam všetkým starostom odhodlať sa k zmene, pretože riešenie VoIP od VIPTelu je lacnejšie, kvalitné, rozšíri možnosti telefonovania na novú úroveň. Celá výmena telefónov sa dá stihnúť za jeden pracovný deň od podpisu zmluvy. Vo VIPTeli vám všetko podrobne vysvetlia, poradia, vypracujú ponuku ušitú presne pre vás na mieru. Odporúčam najmä, ak máte školy a škôlky, dáte im VoIP telefóny a voláte s nimi v sieti VIPTel zadarmo. Po prenesení čísla vám ostávajú všetky geografické čísla. VIPTel je výborná ukážka ako majú VoIP služby v praxi vyzerať.

Mesto Krupina

Prvotnou požiadavkou bolo zníženie finančných nákladov na prevádzku. Pri rovnakom mesačnom využívaní objemu hlasových služieb sme od 1. mesiaca dokázali ušetriť 100,-€ mesačne oproti predchádzajúcemu poskytovateľovi týchto služieb. Čo sa týka kvality hlasových služieb, je na vysokej úrovni (samozrejme za predpokladu kvalitného hardvérového vybavenia v našej inštitúcii). Zákaznícka podpora je vysoko profesionálna, flexibilná a maximálne ústretová. S doterajšími pozitívnymi skúsenosťami so spoločnosťou VIPTel budeme určite odporúčať tieto služby svojim známym (minimálne tým, ktorí pôsobia v podobnej oblasti - územná samospráva).

Referencia spokojnosti a skúsenost mesta Krupina so službami VIPTel

Itcomplet, s.r.o.

Pred začatím využívania služieb VIPTel sme používali mobilný telefón so SIM kartou, čo bolo postupom času úplne nevyhovujúce. Zamestnanci daný telefón nesledovali, nekontrolovali zmeškané hovory a nekontaktovali klientov spätne. Ďalšiu vec, ktorú sme potrebovali vyriešiť, bola obsluha linky počas víkendov a sviatkov a taktiež prepojenie na jednotlivého zamestnanca, keďže sa nezdržiavajú pri sebe. Samozrejme, pred výberom služby sme kontaktovali viac poskytovateľov, avšak pracovníci VIPTel boli jediní, ktorí reagovali na naše požiadavky takmer okamžite. Behom pár hodín nás kontaktovali s možnosťami riešenia našich potrieb a pripravili nám cenovú ponuku. Kvalita poskytovaných služieb je na veľmi vysokej úrovni. Od začiatku spolupráce sme nemuseli ani raz riešiť akýkoľvek technický problém. VIPTel je služba, ktorú využívate a uľahčuje vám prácu, no inak o nej ani neviete. Pri zapájaní sme nemuseli riešiť žiadne požiadavky okrem základných nastavení pri spustení ústredne. Tiež oceňujeme ochotu technickej podpory pomôcť nastaviť VOiP telefóny aj keď nie sú zakúpené vo VIPTel-i. Máloktorá spoločnosť je ochotná venovať pozornosť zariadeniam, ktoré neboli zakúpené priamo u nich. Určite by sme odporúčali služby VIPTel-u každému, kto by potreboval podobné riešenie.

Logo spoločnosti Itcomplet.sk ku referencii spokojnosti služieb VIPTel.

FYTOPHARMA

Logo spoločnosti FYTOPHARMA pre referenciu spokojnosti so službami VIPTel.

Využívanie služieb VIPTel nám určite pomohlo k lepšej komunikácii v našej spoločnosti. Výhodou sú konferenčné hovory, ktoré sú živé, účinné a šetria čas. Kvalita je ustálená, v prípade neprítomnosti je k dispozícii odkazovač. Raz, alebo dva razy sme sa obrátili na zákaznícku podporu spoločnosti VIPTel a naše požiadavky boli vždy riešené včas a k našej spokojnosti. Riešenie VIPTel by sme určite odporučili našim známym aj obchodným partnerom, keďže sme vďaka nemu znížili naše náklady na telefonovanie.

KOVIAN

Prešli sme od čisto „mobilného“ riešenia na vlastnú fyzickú ústredňu, avšak vždy sme narážali na veci, ktoré sme chceli implementovať, no technicky to nebolo možné. Oslovili sme preto VIPTel, ktorý zareagoval veľmi svižne a všetko nám nastavil podľa našich predstáv. Služby, ktoré využívame hodnotíme veľmi kladne, nakoľko všetko funguje hladko. Na začiatku sa objavilo pár drobných problémov, ktoré boli odstránené. Zákaznícka podpora je na veľmi dobrej úrovni a nikdy sa nestalo, že by nejaká požiadavka nebola nedoriešená. VIPTel by som odporučil každému, kto potrebuje efektne riešiť internú komunikáciu v rámci firmy, ale aj navonok so zákazníkom.

Kovian logo, referencia

JUTEX

Logo spoločnosti JUTEX pre referenciu spokojnosti so službami VIPTel.

V našej spoločnosti sme potrebovali vymeniť dosluhujúcu digitálnu telefónnu ústredňu za moderné riešenie založené na IP technológiách. Na základe odporúčaní sme sa rozhodli pre spoluprácu so spoločnosťou VIPTel. Nové riešenie nám v značnej miere zjednodušilo správu zariadení a rozširovanie siete o nové telefóny. S kvalitou hlasových služieb sme spokojní, v prípade potreby vedia všetky technické záležitosti operatívne riešiť technici zo spoločnosti VIPTel. So zákazníckou podporou sa komunikuje dobre, požiadavky sú riešené promptne k našej spokojnosti. Služby VIPTel by sme určite odporučili aj našim obchodným partnerom.

Medusa GROUP

Medusa Group

Na VIPTel sme sa obrátili v roku 2012 s požiadavkou zriadenia čísla pre infolinku, na ktorú nám naši zákazníci budú môcť volať bezplatne. Aby sme pre zákazníkov boli vždy k dispozícii, potrebovali sme toto číslo počas prevádzkovej doby presmerovať na mobil a mimo prevádzkovej doby infolinky púšťať nahratú hlášku s informáciami o zastihnutí. Realizácia našich požiadaviek zo strany VIPTel bola promptná a za dobrú cenu. Riešenie bolo navrhnuté efektívne a so službami VIPTel sme spokojní. Navyše aj všetky dodatočné objednávky a požiadavky z našej strany boli vždy riešené flexibilne a včas. Riešenia VIPTel by sme rozhodne odporučili aj svojim známym alebo obchodným partnerom.

FUNKI PUNKI

VIPTel sme oslovili s cieľom prepojiť naše prevádzky tak, aby sme sa mohli kedykoľvek rýchlo a lacno dohovoriť. Od prvého zapojenia až dodnes sme nezaznamenali ani jeden výpadok služby, naopak spojenie je kvalitné a oproti mobilnej sieti takmer okamžité. Po rokoch používania mobilných telefónov sme boli prekvapení rýchlosťou a pohodlím používania pevnej linky. Dobrú skúsenosť sme mali aj so službou technickej podpory pri nastavovaní telefónov. Služby VIPTel môžem odporučiť každému, kto hľadá pohodlnú a rýchlu alternatívu k mobilným telefónom, najmä pri prepojení viacerých prevádzok a kancelárií.

fiit

M2 business

Naša spoločnosť pôsobí v rôznych oblastiach, od zakladania a predaja spoločností, cez poskytovanie virtuálnych sídiel, až po vymáhanie pohľadávok. Máme celkovo 15 zamestnancov a potrebovali sme komplexné riešenie hlasových služieb v našich spoločnostiach. Rozhodli sme sa pre komplexné riešenie VIPTel s ústredňou VIPTelisk a telefónmi CISCO. Ceny hovorov do zahraničia, ale i v SR sú vyníkajúce a kvalita hovoru je výborná. Personál na obchodnom oddelení ako i na technickej podpore, poskytuje kvalitné služby. Služby vašej spoločnosti môžem len odporučit.

fiit

WMJ company

WMJ company

Od VIPTelu sme potrebovali prevziať služby od predošlého poskytovateľa a zachovať kontinuitu služby. S poskytovanými službami sme spokojní, naše požiadavky sú riešené operatívne a včas. VIPTel by sme odporučili aj svojim známym a obchodným partnerom.

Specta

fiit

Hlasové služby VIPTel využívame od roku 2008. S poskytovanými službami sme spokojní a navyše sa nám náklady na telefonické služby za celé obdobie znížili.

Nedelka Kubáč advokáti

Potrebovali sme funkčný VoIP telefónny systém, preto sme sa rozhodli pre VIPTel. Služby sú kvalitné, máme dobré skúsenosti, všetko je vyriešené včas a flexibilne. VIPTel by sme odporúčali aj svojim známym a partnerom.

nedelka-kubac

Dobrovoľný hasičský zbor Beluša - Hloža

Ponuka, ktorú sme dostali od spoločnosti Viptel, bola funkčne najbližšie k tomu, čo sme potrebovali a cenovo akceptovateľná. S ich riešením máme záruku, že do 10 minút bude kontaktovaný každý člen zboru a budeme mať dovtedy od nich už aj spätnú väzbu. Tým pádom vieme, na koho máme s výjazdom počkať. S týmto riešením sme spokojní a určite by sme ho odporučili aj iným zborom.

hasici_hloza

Slovenský futbalový zväz

Naše prvotné požiadavky na služby VIPTel boli “rozumná” cena, jednoduchá správa riešenia a kompatabilita pri integrácii VoIP na naše interné riešenia. Riešenie od VIPtel-u sme bez problémov otestovali a dodnes nám spoľahlivo slúži. Kvalitu hlasových služieb považujeme za výbornú a stabilnú. Zákaznícka podpora je rýchla a profesionálna, čo oceňujeme hlavne pri rýchlych implementáciách nových požiadaviek. Služby VIPTel sme už aj odporučili našim obchodným partnerom, alebo známym a je príjemné, že sa nám viacerí aj poďakovali za referenciu.

Relaxos

Hlasové služby VIPTel nám boli doporučené ako služby s vysokou kvalitou a atraktívnymi cenami. Využívame ich od roku 2010 a doporučenie, ktoré sme vtedy dostali môžem len potvrdiť. Po zmene VoIP providera a nasadenia SIP trunku VIPTel sa nám mesačné náklady na telefonáty nášho call centra znížili takmer o 30%. Navyše sme získali webové rozhranie s viacerými funkcionalitami a štatistikami prevádzky.

fiit

Destinacie.sk

S VIPTelom sme vyriešili nepraktické podávanie telefónov pri vybavovaní objednávok a zvýšili kontrolu nad vybavovaním telefonických objednávok. Ďalšie výhody VIPTel služieb sú v tom, že môže bežať súčasne viac hovorov, chodia nám e-maily o zmeškaných hovoroch, aj keď klient len raz prezvoní, proste už nám netečie ani jeden hovor. Ak sme nedostupní, tak nám nechajú klienti odkaz, ktorý nám príde do e-mailu vo forme nahrávky a nemusíme hľadať manuálne vo výpisoch, že či klienta predajca kontaktoval alebo nie. Kvalita poskytovaných služieb a zákaznícka podpora od VIPTelu je na vysokej úrovni. Určite by sme odporučili VIPTel riešenia obchodným partnerom. Ľutujeme, že sme si neobjednali vaše služby skôr.

Dertour

Po 8 rokoch fungovania na IP Telefonii od spol. Slovak Telekom nám už nepostačovali služby, ktoré ponúkali. Hľadal som nové a modernejšie riešenie. Hľadal som prostredníctvom Google a našiel som niekoľkých poskytovateľov služieb, ktoré som si stanovil ako nevyhnutné pre naše ďalšie fungovanie. Po preštudovaní ponúk 4 operátorov som sa nakoniec rozhodol pre ponuku VIPTel. Kontaktoval som 2 klientov spol. podľa referencií na stránke a bolo rozhodnuté. Implementácia, kvalita služieb a zákaznícka podpora sú na vysokej úrovni. Vždy sa dá na všetkom dohodnúť. Podstatou je, že pokiaľ viete čo potrebujete a viete to zadefinovať tak pre VIPTel nie je takmer nič problém. Vrelo by som ich služby doporučil komukoľvek v mojom okolí.

dertour

Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Využívanie služieb VIPTel nám výrazne zjednodušilo integráciu a implementáciu telefonovania v novej budove fakulty a zreteľne znížilo náklady na prevádzku telefónnej siete. Naši zamestnanci majú prístup do telefónnej siete s nižšími režijnými nákladmi s možnosťou používať svoje pracovné telefóny flexibilne.

fiit

Univerzita Komenského v Bratislave

univerzita komenskeho v bratislave

Na spoločnosť VIPTel sme sa ako na dodávateľa obrátili s požiadavkou na vytvorenie telefónneho riešenia, ktoré zohľadňuje viacero špecifík prostredia Univerzity Komenského. Zo strany spoločnosti sme sa stretli s veľmi otvoreným, ochotným a profesionálnym prístupom a napriek komplikovanosti viacerých z našich požiadaviek sa ich podarilo všetky naimplementovať a uviesť do praxe. Výsledné riešenie nám tak umožňuje fungovať presne podľa našich predstáv, bez umelých obmedzení na funkcionalitu či procesy. Servisné požiadavky postupované na zákaznícku podporu sú vždy vyriešené flexibilne a včas, k našej plnej spokojnosti. Preto by sme rozhodne služby spoločnosti VIPTel odporučili každému, koho cieľom je mať kvalitné telekomunikačné riešenie.