Virtuálny fax


Virtuálny fax je moderným riešením, ktoré zabezpečí všetky funkcie klasického faxu tak, ako sú na to mnohí zvyknutí. Najväčšou výhodou virtuálneho faxu je, že faxy sú prijímané do ľubovoľnej e-mailovej schránky a sú zasielané prostredníctvom rozhrania, takže na využívanie nie je potrebné žiadne špeciálne zariadenie PBX managera.

Keďže nepotrebujete fyzický fax, všetky faxy môžete prijímať a odosielať kdekoľvek. Ďalšou veľkou výhodou sú nízke prevádzkové náklady a to, že prijaté a odoslané faxy z minulosti si môžete kedykoľvek pozrieť vo svojom PBX manageri. Prijaté faxy je možné jedným kliknutím stiahnuť na svoje úložisko, odoslané faxy je možné jedným klikom znova preposlať.

Samozrejmosťou je filtrovanie faxov podľa zadaného hesla, alebo usporiadanie podľa rôznych parametrov. Vďaka tomu nájdete hľadaný fax vždy čo najrýchlejšie.

PRO TIP:

Pokazil sa vám starý analógový fax, ktorý ste doteraz využívali u svojho starého operátora? Neinvestujte zbytočne do opravy. Preneste si telefónne číslo k nám a fax môžete využívať virtuálne s minimálnymi mesačnými a zriaďovacími nákladmi.

Virtuálny fax VIPTelPozrite si aj ďalšie užitočné pokročilé funkcie ústredne

Automatická spojovateľka IVR - hlasové menu
Nahrávanie hovorov
Čakacie rady
Virtuálny fax
Reporty a štatistiky
Konferenčné hovory a telekonferencia
Prehľad nevybavených hovorov
Správa čakacích radov