Žiadosť o cenovú ponuku

Ak vás naše služby zaujali, veľmi radi pre vás vytvoríme cenovú ponuku na mieru. Neváhajte sa obrátiť na naše obchodné oddelenie, ktoré s vami prekonzultuje vaše potreby a požiadavky a navrhne vhodné riešenie.

Prečo vám cenu nepovieme ihneď? Každá ústredňa je iná. Niekto využíva iba základné nastavenia, iný zas pokročilé funkcie. Dovoľte nám, prosím, pripraviť vám cenovú ponuku prispôsobenú na mieru priamo pre vás. Práve to zabezpečí, že vám budeme môcť ponúknuť tú najvýhodnejšiu cenu.

Požiadajte nás o nezáväznú cenovú ponuku ešte dnes. Kontaktovať nás môžete spôsobom, ktorý vám najviac vyhovuje:

  • telefonicky

    Na linke našej zákazníckej podpory +421 2 20 28 20 28 sme k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 17:00. Naši špecialisti zistia vaše potreby a vytvoria cenovú ponuku čo najskôr.

  • e-mailom

    Svoj záujem o cenovú ponuku nám môžete napísať e-mailom na adresu info@viptel.sk. Obchodné oddelenie sa vám ozve späť a čo najskôr pripraví vám cenovú ponuku.

  • cez kontaktný formulár

    Žiadosť o cenovú ponuku môžete zaslať aj cez kontaktný formulár nižšie. Naši experti vás budú kontaktovať späť a na základe vašich požiadaviek vám čo najrýchlejšie zašlú cenovú ponuku pripravenú na mieru.

Kontaktný formulár

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné

Po prijatí Vašej správy Vás bude kontaktovať VIPTel obchodný tím.