Raynet

Kontaktné údaje nášho partnera

RAYNET
Tel.: +421 233 329 766
E-mail: [email protected]
Web: raynetcrm.sk/

 

Raynet-API integracia

Hlasové služby VIPTel je vďaka API integrácii možné prepojiť aj s CRM systémom Raynet. Raynet je obľúbený softvér vyvíjaný v Čechách, ktorý sa teší veľkej popularite aj na Slovensku. Ponúka spojenie všetkých funkcionalít, ktoré zákaznícka podpora pri komunikácii s klientom potrebuje. Jeho súčasťou je prehľadná história vzťahu s klientom, detaily obchodných prípadov, kalendár aktivít, či správa dokumentov. Využiť môžete tiež praktické vytváranie faktúr priamo v systéme a ich párovanie so zákazníkmi, vytváranie analýz či reportov. Jednoduchú a prehľadnú výmenu informácií či stratégií umožnujú interné konverzácie medzi vašimi agentami priamo v profile zákazníka. Softvér Raynet ponúka aj adresár, ktorý využijete aj s našimi hlasovými službami.

Integrácia zabezpečuje vyšší komfort používania oboch služieb, keďže umožňuje vykonávať určité akcie spojené s telefonovaním priamo v Raynete a poskytuje prepojenie správy klientov s prichádzajúcimi či odchádzajúcimi telefonátmi. Vďaka notifikácii prichádzajúceho hovoru si môžete jedným klikom otvoriť profil zákazníka a zaznemanať novú aktivitu bez toho, aby ste ho museli hľadať ručne. V prípade volajúceho, ktorého ešte nemáte v adresári je možné rovno vytvoriť nový lead. Priamo z CRM systému môžete tiež vytáčať hovory jednoduchým kliknutím na ikonu telefónu.
Prepojenie ponúka aj užitočný prehľad nevybavených hovorov, vďaka ktorému vám už neujde žiadny zákazník. Priamo v Raynet-e je tiež možné spravovať prihlasovanie vašej klapky do čakacích radov a meniť tak nastavenie prijímaných hovorov.

Službu Raynet máte možnosť vyskúšať na 30 dní bez poplatku a viazanosti. K dispozícii je tiež úvodná konzultácia zdarma, vďaka ktorej môžete získať bližšiu predstavu využitia vo vašej spoločnosti. Pre ďalšie informácie neváhajte kontaktovať nášho partnera.

 

Späť na zoznam partnerov