Banner - Vianoce s VIPTelom

Vianočný kvíz, poďakovanie a novinky roku 2020

Vážení zákazníci,


rok 2020 sa blíži ku koncu a my by sme Vám chceli poďakovať za Vašu priazeň. Veľmi si vážime, že ste s nami ostali aj počas tejto mimoriadnej situácie a pevne veríme, že Vám naše služby aj v tomto období uľahčujú komunikáciu s klientami, v rámci firmy alebo s blízkymi.


Zapojte sa do vianočnej súťaže

Nové produkty

Iba vďaka Vám môžeme ďalej pracovať a vyvíjať nové produkty, ako napríklad našu VoIP aplikáciu pre mobilné zariadenia – VIPTel Phone, 📲 ktorú sa nám podarilo spustiť v najvhodnejšej chvíli, na začiatku marca 2020. 🎯 Veríme, že nielen nám, ale hlavne Vám umožnila plne využiť potenciál modernej pevnej linky, užívať si komfortné volanie cez smartfón a ostať v kontakte s Vašimi zákazníkmi či rodinou kdekoľvek. Keďže Vaše užívateľské skúsenosti sú pre nás neoceniteľné a pomôžu nám s vylepšením aplikácie, poteší nás, keď sa s nami o ne podelíte prostredníctvom formulára spätnej väzby. 👇


Feedback pre VIPTel Phone


Prechod na prácu z domu

S príchodom prvej vlny sme zažili veľký nápor požiadaviek. V priebehu jedného týždňa začalo mnoho ľudí pracovať z domu, s čím súviseli následné úpravy nastavení ústrední a ďalších služieb. 🛠 Nová situácia sa prejavila aj zvýšeným dopytom po telekonferenčných hovoroch, ktoré tohto roku zažili obrovský boom 👥. Žiadané boli aj hromadné zasielanie SMS správ 💬, prostredníctvom ktorých je možné ľahko informovať zákazníkov o dôležitých novinkách, akciách či zmenách súvisiacich s aktuálnymi opatreniami. Veríme, že všetky Vaše dopyty boli vybavené čo najrýchlejšie a k plnej spokojnosti a že sa Vám s nami podarilo prejsť do nového módu čo najpohodlnejšie. Ak stále pracujete z domu, odporúčame si pozrieť na blogu našich 6 tipov na efektívnu komunikáciu z domova.


6 tipov na efektívnu komunikáciu z domu


Efektívna komunikácia pre ambulancie 👩‍⚕️👨‍⚕️

Potešilo nás, keď nás v lete oslovili lekári zo Združenia všeobecných lekárov pre dospelých (ZVLD). V súvislosti s pandémiou mali obrovský nápor telefonátov, ktoré nestíhali vybavovať. Vďaka našej virtuálnej ústredni sme im zabezpečili všetko potrebné. Pacienti sú teraz po zavolaní na číslo ambulancie zaradení do čakacieho radu a ak volajú viacerí, neozýva sa obsadzovací tón. V hlasovom menu si jednoducho zvolia, či potrebujú recept na lieky, objednať sa kontrolu, zistiť výsledky odberov alebo niečo iné. Podľa vybranej voľby je ich hovor ďalej presmerovaný lekárovi, zdravotnému personálu alebo sú informovaní o tom, ako môžu napríklad požiadať o predpísanie lieku či vyšetrenie cez internet.
Naše produkty vyvinuté špeciálne pre ZVLD prezentovala naša kolegyňa Jarka aj na Festivale Kazuistík 2020 v Nižnej na Orave, na ktorom sme sa v septembri 2020 zúčastnili. Úryvok z neho si môžete pozrieť vo videu: ▶


VIPTel na festivale kazuistíkBlog

Okrem týchto momentov sme sa Vám počas celého roka 2020 snažili byť nápomocní našim novým užitočným obsahom na blogu. 📃 Vynovili sme vizuál, publikovali sme 25 článkov a snažili sme sa Vám prinášať nápomocné informácie, rady, tipy a triky. 💪 Tešíme sa, že si nové príspevky našli čitateľov nielen medzi Vami, našimi zákazníkmi, ale aj medzi inými.

Blog


Pokojné Vianoce s VIPTelom

Pred Vianocami zvykneme každý rok prijímať mnoho požiadaviek na úpravy nastavení telefónnych ústrední. Kvôli sviatočným dňom sa jedná hlavne o zmenu otváracích hodín, uvítacej hlášky či odkazovej schránky. Keďže si prajeme, aby všetci naši zákazníci prežili voľné dni bez stresu z práce, pripomíname sa vám s predstihom, aby ste prípadný záujem o zmenu nastavení telefónnych liniek či ústrední mohli riešiť čo najskôr, bez časového zhonu.

Na všetkých VIPTel ústredniach bude v dňoch 24.12., 25.12., 26.12.2019 a 1.1.2020 nastavený režim, aký je nastavený na iné dni pracovného pokoja. V tieto dni zároveň nebude dostupná ani naša zákaznícka infolinka a linka technickej podpory. V prípade, že si prajete overiť, aké je vaše aktuálne nastavenie, zmeniť nastavenie, alebo pridať dni, kedy má ústredňa volajúcim ohlásiť dni voľna, prosím, kontaktujte našu technickú podporu na telefónnom čísle 02/20 28 20 29 alebo e-mailom na podpora@viptel.sk.

Pokojné Vianoce s VIPTelom

Vianočný kvíz

Na záver Vám v rámci vianočnej akcie prinášame kvíz. Ak budete mať aspoň 6 odpovedí správnych, môžete získať nielen zľavu na faktúru za január 2021 vo výške až 30 %, ale hlavný víťaz získa aj malé prekvapenie, ktoré mu pošleme až domov! 🎁 Všetky odpovede na otázky kvízu nájdete v tomto blogu, alebo na našej stránke. Veľa šťastia! 🙏


Kvíz


Ďakujeme ešte raz za Vašu priazeň, teší ná, že ste s nami prežili ďalší rok. Prajeme Vám pokojné prežitie vianočných sviatkov, hlavne veľa zdravia, šťastia a veľa úspechov v novom roku 2021. 🎄🎉 Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom

za celý kolektív VIPTel – Petra Čtvrtníčková