NEWSLETTER január 2019


Začnite nový rok 2019 úspešne s VIPTel-om

stastny novy rok 2019 viptel

Úspešný nový rok 2019

Všetkým naším zákazníkom a partnerom by sme chceli popriať všetko dobré v novom roku 2019. Tešíme sa na našu ďalšiu spoluprácu a pevne veríme, že budete aj naďalej s našimi službami spokojní. Pripravili sme si pre vás prvý tohtoročný newsletter, v ktorom predstavíme novinky v rámci našich služieb.


Strieborné číslo s 50%-tnou zľavou

Páči sa Vám číslo 0221001122? K programu VIPTel L teraz môžete získať strieborné číslo s 50%-nou zľavou! Vyberte si také pekné číslo, až Vám zákazníci budú chcieť zavolať. K dispozícii máme telefónne čísla so všetkými slovenskými predvoľbami z každej geografickej oblasti. Ak by ste si chceli vidieť príklady ďalších strieborných čísel, alebo čísel z iného mesta, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám ich zašleme. Množiny, z ktorých je možné si vybrať nájdete aj na našej stránke.

zlava na strieborne cislo viptel L

Doplnky VIPTel Phone - "Accept Call" a "End Call"


 
 
newsletter 2017

Pre čo najpohodlnejšie využívanie VIPTel Phonu sme pre Vás pripravili rozšírenie, ktoré Vám uľahčí manipuláciu s hovormi. Inštaláciou rozšírení "Accept Call" a "End Call" sa Vám v hornej lište prehliadača zobrazia tlačidlá na prevzatie a odmietnutie hovoru. Pri zvonení telefónu tak už viac nemusíte preklikávať medzi kartami, ale stačí kliknúť požadované tlačidlo "Accept Call", alebo "End Call" na lište. Ak ste ešte o našom VIPTel Phone nepočuli, bližšie informácie o ňom môžete nájsť na našej stránke.

viptel phone accept call a end call


Import kontaktov - nové v PBX manageri

import kontaktov do PBX managera VIPTel

Radi by sme vás informovali, že v PBX manageri pribudla možnosť importu kontaktov. Zákazníci, ktorí využívajú ústredňu si teraz môžu kedykoľvek uploadnuť celý zoznam svojich kontaktov, vďaka čomu sa budú následne zobrazovať názvy a mená volajúcich. Vložiť kontakty je možné pomocou súboru vo formáte .csv. Šablónu súboru je možné stiahnuť v PBX manageri. Je len na Vás, v akom poradí údaje o kontakte v tabuľke uvediete. :) Pri uploade súboru bude možné označiť položky v ľubovoľnom poradí ako Meno, Priezvisko, Adresa, Firma, Číslo a Poznámka. Pre aktiváciu služby nás, prosím, kontaktujte.

Vedeli ste, že...?
 


Vedeli ste, že naše služby radi využívajú obce a samosprávy? Keďže v rámci siete VIPTel si voláte neobmedzene zadarmo, naše služby výhodne využívajú na volania medzi mestským alebo obecným úradom a školami, škôlkami, hasičským zborom, či inými zariadeniami, ktoré medzi sebou často komunikujú.V prípade, že by ste sa rozhodli využívať naše telefonovanie medzi viacerými účastníkmi, odporúčame využiť našu Odporúčaciu akciu. Bližšie iformácie nájdete na našej stránke.

odporuc a ziskaj VIPTel

Referencia mesiaca  
Univerzita Komenského v Bratislave

Veľmi radi by sme sa s vami podelili o referenciu od Univerzity Komenského v Bratislave, ktorá nás veľmi teší. Projekt, ktorý sme pre nich vytvárali, patrí doposiaľ medzi najväčšie v celej Slovenskej republike. O to viac nás teší ich pozitívna referencia a pevne veríme, že s našimi službami budú aj naďalej spokojní.

"Na spoločnosť VIPTel sme sa ako na dodávateľa obrátili s požiadavkou na vytvorenie telefónneho riešenia, ktoré zohľadňuje viacero špecifík prostredia Univerzity Komenského. Zo strany spoločnosti sme sa stretli s veľmi otvoreným, ochotným a profesionálnym prístupom a napriek komplikovanosti viacerých z našich požiadaviek sa ich podarilo všetky naimplementovať a uviesť do praxe. Výsledné riešenie nám tak umožňuje fungovať presne podľa našich predstáv, bez umelých obmedzení na funkcionalitu či procesy. Servisné požiadavky postupované na zákaznícku podporu sú vždy vyriešené flexibilne a včas, k našej plnej spokojnosti. Preto by sme rozhodne služby spoločnosti VIPTel odporučili každému, koho cieľom je mať kvalitné telekomunikačné riešenie."
univerzita komenskeho referencia VIPTel