NEWSLETTER november 2017

Čo sme si pre Vás pripravili pred zimou

newsletter 2017

API integrácie

Spojili sme naše sily s ďalšími skvelými produktmi. Zoznámte sa so službami VIPTel, ktoré sú teraz priamo integrované do služieb našich partnerov ProfiTour, s.r.o. a TaxiDriver. V nasledujúcom odkaze sa dozviete viac o možnosti prepojenia. API integrácie vám pomôžu zefektívniť práce vo vašich firemných systémoch. O ďalších partneroch vás budeme postupne informovať.


VIPTel už aj v Česku

Milí zákazníci, vedeli ste, že naša značka VIPTel rozširuje svoje pôsobisko aj za hranicami? Úspešne sme vstúpili na český trh ako telekomunikačný operátor ponúkajúci služby pevných liniek technológiou VoIP. Ak plánujete založiť novú pobočku v Česku, prípadne už máte v Česku vytvorenú pobočku a uvažujete nad zriadením českého čísla do vašej firmy, teraz je tá správna chvíľa! S VIPTel CZ môžete volať moderne a využívať hlas pre Váš biznis za super ceny. Máte partnera ktorému chcete odporučiť naše služby? Tak neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie telefonicky na čísle +421 (0)2 20 28 20 28 alebo mailom na adrese: info@viptel.sk

newsletter 2017

VIPTel Phone


 
 
newsletter 2017

VIPTel Phone - neváhajte vyskúšať náš webový telefón VIPTel Phone. Môžete ho otestovať na 3 mesiace zdarma! Pre telefonickú komunikáciu stačí iba pripojenie na internet a webový prehliadač. Je vhodný aj pre call centrá. Pre aktiváciu kontaktujte naše obchodné oddelenie.


VIPTel Click - aktualizácia

 
newsletter 2017

Radi by sme Vás informovali o novej verzii doplnku VIPTel Click vo webových prehliadačoch Firefox, Chrome a o spustení novej verzii doplnku VIPTel Click vo webovom prehliadači Opera. V aktualizácii sme opravili admin heslo pre telefóny Grandstream. Vo VIPTel Clicku máte teraz možnosť nastaviť až 5 rôznych možností vytáčania prefixov, ktoré môžete aj pomenovať. Zmeny vo verziách v prehliadačoch Firefox a Chrome môžete nájsť aj v našich VIPTel novinkách.

Vedeli ste, že...?
 


...sme behali s konkurenciou na akcii Telekom Night Run 2017 v Bratislave? Vo VIPTel farbách nás reprezentoval náš kolega Janko, ktorý zabehol 10 kilometrovú trať za výborný čas, na čo sme právom hrdí. Viac o akcii sa dočítate v našom VIPTel blogu.

newsletter 2017

Referencia mesiaca  
kiki

"Na začiatku sme potrebovali 3 telefónne čísla a dnes už využívame virtuálnu ústredňu vrátane klapiek a úvodnej hlášky. Po technickej aj obchodnej stránke sme maximálne spokojní. Promptné riešenie v prípade vzniknutého problému, ústretový prístup a trpezlivosť VIPTelu pri našich požiadavkách a skúsenosti so zákazníckou podporou VIPTel sú len pozitívne. Aktívne služby VIPTelu ponúkame nielen našim zákazníkom, keďže sme poskytovateľ internetu, ale aj našim známym."
newsletter 2017