API integrácie - Partneri
    

Spojili sme naše sily s ďalšími skvelými produktmi. Služby VIPTel sú teraz priamo integrované do služieb našich partnerov, s ktorými spolupracujeme.
Pre viac informácií o API integrácii a predstavenia produktov našich partnerov sa dozviete nižšie.


 

ProfiTour

ProfiTour

Cestovná agentúra ProfiTour, s.r.o. poskytuje v oblasti cestovného ruchu komplexný vyhľadávací a podporný nástroj k predaju zájazdov v kamenných prevádzkach po celom Slovensku aj na internete. Prvoradým cieľom spoločnosti je unifikácia rôznorodého produktu mnohých slovenských i zahraničných touroperátorov do jedného univerzálneho vyhľadávača, ktorý dokáže v reálnom čase poskytnúť komplexnú informáciu o dostupnosti a podmienkach konkrétnych zájazdov, špecifikovaných zákazníckou požiadavkou.

ProfiTour, s.r.o. prináša vysoko profesionálne, komplexné riešenie predajného systému pre cestovné agentúry/kancelárie. Vyniká jednoduchou orientáciou v širokom portfóliu zájazdov a doplnkových služieb cestovného ruchu, rýchlou a profesionálnou obsluhou zákazníka. Taktiež využíva najmodernejšie predajné a marketingové nástroje. Spojením nášho systému a systému od ProfiTour dokážete spoľahlivo identifikovať zákazníka.

API integráciu aktívne využíva aj náš spokojný zákazník:
destinacie.sk

Kontaktné údaje nášho partnera

ProfiTour, s.r.o.
Tel.: +421 2 55 56 40 94
E-mail: info@profitour.sk
Web: www.profitour.sk

Nerd Developments

Nerd Developmnets

Nerd Developments ponúka zákazníkom širokú škálu IT služieb. Ich cieľom je udržať dlhodobý vzťah s klientmi, ktorí hľadajú nielen proaktívny ale aj flexibilný prístup k novým požiadavkám.

V rámci svojich produktov ponúka Nerd Developments pre taxislužby dispečérsku aplikáciu, ktorá disponuje intuitívnym ovládaním a jednoduchou prevádzkou. Moderná aplikácia umožňuje operátorom vidieť polohu svojich taxikárov a tým pádom rýchlejšie zareagovať a dopraviť sa k zákazníkovi. Systém TaxiDriver pre taxikárov je tiež známy svojou spoľahlivosťou a eleganciou. So spoločnosťou Nerd Developments sme spojili sily a aplikáciu integrovali s naším systémom.

Viac informácií o aplikácii TaxiDriver:

TaxiDriver

Kontaktné údaje nášho partnera

Nerd Developments
Tel.: +36 20 663 90 06
E-mail: info@nerddevelopments.com
Web: http://nerddevelopments.com/

TaxiDriver
Tel.: +421 917 455 837
E-mail: marek.vranka@taxidevelopments.com
Web: http://taxidevelopments.com/

Evis solutions

Evis solution

C-all umožňuje sledovať telefonické konverzie. Systém c-all je vhodný ak využívate, online/offline reklamu, investujete do SEO, PPC, RTB, Facebooku, chcete zefektívniť svoje investície, telefonujú vám zákazníci alebo vám optimalizuje reklamu agentúra.

Systém c-all je vhodný pre mnohé oblasti, napríklad: realitné kancelárie, developeri, predaj stavebnín, ubytovacie zariadenia, autovrakoviská a iné.

Viac informácií o systéme c-all na meranie telefonických transakcii a konverzií:

c-all

Kontaktné údaje nášho partnera

Evis solutions s. r. o.
Tel.: +421 904 231 983
E-mail: info@evis.sk
Web: http://c-all.sk

K spojeniu služby, je potrebné využívať u nás službu VIPTel PBX spoločne s API. Pre viac informácií o oboch produktoch, prosím kontaktujte naše obchodné oddelenie, telefonicky na čísle +421 (0)2 20 28 20 28 alebo mailom na adrese: info@viptel.sk