VIPTel SMS

 
sms

 

 

Vyskúšajte našu novú službu SMS, vďaka ktorej môžete posielať SMS správy priamo z vašej Zákazníckej zóny alebo prostredníctvom aplikácie. Aktivácia služby je bez poplatkov. Spôsob úhrady za služby VIPTel SMS sa realizuje formou predplateného kreditu.

 

Posielajte SMSky cez:

  • Zákaznícku zónu
  • aplikáciu vo vašom PC alebo notebooku
  • aplikáciu vo vašom tablete
  • aplikáciu vo vašom smartfóne

Ako odosielateľa SMS si môžete zvoliť:

  • vaše telefónne číslo
  • VoIP číslo (ak posielate SMS zo Zákazníckej zóny)
  • nami schválený text bez diakritiky, napríklad meno alebo názov spoločnosti, v rozsahu 11 znakov (ak posielate SMS zo Zákazníckej zóny)

 

Aktivácia služby bez poplatku
Spôsob úhrady za služby kredit v minimálnej výške 5 €
Cena SMS v SR 0,0330 € bez DPH
Cena SMS do ČR 0,0330 € bez DPH

 

Hromadné SMS

Buďte efektívni, ušetrite čas a vyskúšajte odosielanie hromadných SMS. Do rozhrania vo vašej Zákazníckej zóne môžete zadať čísla, na ktoré chcete SMS odoslať (každé telefónne číslo musí byť v novom riadku), prípadne vložte súbor s telefónnymi číslami vo formáte XLSX, XLS, ODS alebo CSV.
 

Dvojcestné SMS - 2 way SMS

Poskytujeme aj službu dvojcestné SMS, kde je možné v prípade potreby prijímať SMS správy na dočasných mobilných číslach. Dvojcestné SMS sú často využívané aj pre potvrdenie objednávky v rámci internetu alebo e-shopu. Pre viac informácií nás prosím, kontaktujte telefonicky na čísle +421 (0)2 20 28 20 28 alebo e-mailom na adrese info@viptel.sk.

 

SMS správy nie je možné prijímať na iné ako mobilné číslo, napríklad na VoIP číslo, prípadne, ak uvediete ako odosielateľa text. Máte návrhy, ako by sme mohli SMS službu zlepšiť? Chcete posielať SMS do zahraničia? Máte záujem si službu SMS aktivovať? Prosím, kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 (0)2 20 28 20 28 alebo e-mailom na adrese info@viptel.sk.