VIPTel NEWSLETTER máj - júl 2019


Nové modely telefónov v ponuke

Bezdrôtový WiFi telefón Grandstream WP820.

Bezdrôtový Wi-Fi telefón Grandstream WP820

Ak ste rozmýšlali nad novým telefónom, no žiadny vám nepadol do oka, určite vás potešia novinky v našom sortimente. Na svoje si prídu nadšenci bezdrôtových aj stolových telefónov, keďže pribudli modely v oboch kategóriách.

Zákazníkov, ktorí majú radi flexibilitu, určite zaujme Wi-Fi telefón Grandstream WP820, vďaka ktorému sa zbavíte všetkých káblov, ušetríte LAN zásuvku a ešte si aj užijete voľnosť pohybu. Vďaka bluetooth pripojeniu telefón môžete spárovať so svojím mobilom alebo využiť bezdrôtové slúchadlá. Telefón má dlhú výdrž batérie a je odolný. Sľubuje bezpečný pád z maximálnej výšky 1,2 metra, takže je vhodný aj do nehostinného prostredia. Všetky informácie o ňom sa dozviete na našej stránke.


Manažérsky High-end telefón Grandstream GXP2170 s extenzným panelom

Pre fanúšikov high-end techniky tu máme nový Grandstream GXP2170, ktorý vyniká nielen dizajnom, ale aj funkciami. Okrem bluetooth technológie oceníte možnosť pripojiť extenzný modul Grandstream GXP2200EXT, ktorý je taktiež novinkou v našom sortimente. 1 modul obsahuje 20 BLF tlačidiel na sledovanie aktivity klapiek, no vďaka 2 tlačidlám pre stránkovanie zoznamu je možné obslúžiť až 40 klapiek. Vďaka týmto možnostiam je telefón Grandstream GXP2170 vhodný pre manažérov a riadiacich pracovníkov. Extenzný panel určite využijú aj asistentky či asistenti, alebo spojovatelia na recepcii firmy.

High-end stolový telefón Grandstream GXP2170 s extenzným modulom Grandstream GXP2200EXT, vďaka ktorému je možné obslúžiť až 40 klapiek.

Letná akcia - získajte vlastné číslo bez poplatku


 
Letná akcia VIPTel na vlastné číslo bez poplatku.

S našou letnou akciou máte možnosť ušetriť 25 € bez DPH a získať vlastné telefónne číslo k programom VIPTel M a VIPTel L bezplatne. Vyberte si telefónne číslo, ktoré obsahuje vaše obľúbené čísla, dátum narodenia, výročia, či iné dôležité udalosti a využívajte ho s niektorým z našich hlasových programov. Voľné množiny, z ktorých je možné číslo vybrať, vám ochotne poskytne naše obchodné oddelenie. Požiadajte ich o to ešte dnes, aby vám vaše vyvolené číslo niekto nevyfúkol.


Nová doplnková služba k ústredni


Odteraz môžete s našou ústredňou využívať novú službu "spätnovolacie vyžiadanie kontaktovania z čakacieho radu", ktorú sme sa snažili nazvať zrozumiteľnejšie "automatické volanie po uvoľnení čakacieho radu". Táto funkcia vám zaručí, že nenecháte nevybavený už ani jeden hovor, ktorý bol na vašej linke neprijatý z dôvodu obsadenosti operátorov. V prípade, že sa vám niekto niekto nedovolá, ústredňa zaháji automatické spätné volanie hneď, ako bude niektorý operátor opäť k dispozícii a zákazníka bude spätne kontaktovať.

Službu sme chceli nazvať zrozumiteľne, ale na kratší a výstižnejší názov sme, žiaľ, neprišli. :) Zašlite nám návrhy, ako by ste službu nazvali vy a jeden z vás získa 20% zľavu z hlasových služieb na najbližšej faktúre. Veríme, že túto službu ocenia všetci, ktorí chcú svojim zákazníkom poskytovať 100%-tný servis a vysokú kvalitu podpory.

VIPTel späťák - kartotekizované spätnovolacie vyžiadanie kontaktovania z čakacieho radu
Vedeli ste, že...?
 


Vedeli ste, že sme odporúčaným VoIP providerom pre integráciu hlasových služieb s ticketovacím systémom LiveAgent? LiveAgent je softvér vyvíjaný na Slovensku, ktorý má úspech aj v zahraničí a využíva ho viac ako 21,000 firiem po celom svete. Ich systém tiež sami využívame a vrelo ich odporúčame našim zákazníkom, ktorý hľadajú podobné riešenie. Vyjadrenie našej spokojnosti si môžete prečitať na ich stránke s referenciami. Sme veľmi radi, že sme ich favoritom medzi slovenskými VoIP operátormi, čo určite svedčí aj o vysokej kvalite a spoľahlivosti našich služieb. V prípade záujmu ohľadom ďalších informácií o LiveAgente nás neváhajte kontaktovať.

Integrácia služieb so systémom Live Agent

Referencia mesiaca  
JUTEX

Spoločnosť JUTEX sa zaoberá predajom parkiet, meraných kobercov, kusových kobercov, PVC krytín, plávajúcich podláh, tapiet na stenu, interiérových dverí a záclon. Naše služby využívajú už takmer 2 roky a o ich spokojnosti svedčí pekná referencia, z ktorej sa veľmi tešíme. Zoznam všetkých referencií si môžete pozrieť na našej stránke.

"V našej spoločnosti sme potrebovali vymeniť dosluhujúcu digitálnu telefónnu ústredňu za moderné riešenie založené na IP technológiách. Na základe odporúčaní sme sa rozhodli pre spoluprácu so spoločnosťou VIPTel. Nové riešenie nám v značnej miere zjednodušilo správu zariadení a rozširovanie siete o nové telefóny. S kvalitou hlasových služieb sme spokojní, v prípade potreby vedia všetky technické záležitosti operatívne riešiť technici zo spoločnosti VIPTel. So zákazníckou podporou sa komunikuje dobre, požiadavky sú riešené promptne k našej spokojnosti. Služby VIPTel by sme určite odporučili aj našim obchodným partnerom."
Logo spoločnosti JUTEX