JPL-Element-X500 + Bluetooth modul

Prémiový bezdrôtový headset JPL-Element-X500 je ideálne zariadenie do preťažených kancelárií a call centier. V rámci tejto našej ponuky je dodávaný s bluetooth modulom, no vďaka modulárnemu systému je možné k nemu dokúpiť ďalšie doplnky a využívať ho aj s inými zariadeniami.

V rámci tohto balíčka vám bude dodaný headset, DECTová stanica a modul JPL X500 BT, ktorý umožní využívanie headsetu aj s bluetooth zariadeniami. Headset tak budete môcť využiť nielen so stolovým telefónom, ale aj ako hand-free napr. s mobilom, notebookom, počítačom a pod.

Headset je možné využívať vo vzdialenosti až 100 m od napájacej stanice. Pri aktívnom telefonovaní vydrží až 7-9 hodín (v stand-by režime okolo 50 hodín), a plné nabitie sľubuje už za 60-90 minút. Jeho nízka váha (iba 65g) zaručuje príjemné nosenie. Výhodou je tiež možnosť odopínania hlavovej spony, takže ak headset používa viac operátorov, každý môže mať vlastnú.

Náročných používateľov poteší aj funkcia prijatia hovoru tlačidlom priamo na headsete, regulovanie hlasitosti a tiež svetelný indikátor prebiehajúceho hovoru (aby kolegovia vedeli, že užívateľa nemajú vyrušovať, pretože prebieha hovor).

headset
Potlačenie šumu
áno
Počet slúchadiel
 1
Výdrž batérie
7-9 hodín telefonovania (50 hodín stand-by režim)
Dĺžka nabíjania
60-90 minút
Ovládanie na headsete
Prijatie/odmietnutie hovoru, zvýšenie/zníženie hlasitosti reproduktorov na slúchadlách
Ostatné funkcie a informácie:
  • Signalizácia hovoru: Signalizácia prebiehajúceho hovoru na oboch slúchadlách červeným svetielkom
  • Váha: 65 gramov
  • Obsah balenia: headset (slúchadlo aj hlavová spona), nabíjacia stanica, RJ9 kábel, bluetooth modul

K headsetu je v prípade záujmu možné dokúpiť aj modul na spojenie s Grandstream telefónmi JPL - EHS-13 za 72,50 € s DPH. Viac o tom, aké funkcie headset v spojení s týmto modulom ponúka si môžete prečítať na našej stránke.

Viac informácií o headsete nájdete na stránke výrobcu.

294.00 €
s DPH