JPL-Element-X500 + Grandstream modul

Prémiový bezdrôtový headset JPL-Element-X500 je ideálne zariadenie do preťažených kancelárií a call centier. V rámci tejto našej ponuky je dodávaný s tzv. Grandstream modulom, no vďaka modulárnemu systému je možné k nemu dokúpiť ďalšie doplnky a využívať ho aj s inými zariadeniami.

V rámci tohto balíčka vám bude dodaný headset, DECTová stanica a adaptér JPL EHS-13, ktorý umožní využívanie headsetu aj s vybranými stolovými telefónmi Grandstream. Headset tak získa možnosť naplno využiť svoj potenciál a budete môcť využívať všetky jeho pokročilé funkcie.

Headset je možné využívať vo vzdialenosti až 100 m od napájacej stanice. Pri aktívnom telefonovaní vydrží až 7-9 hodín (v stand-by režime okolo 50 hodín), a plné nabitie sľubuje už za 60-90 minút. Jeho nízka váha (iba 65g) zaručuje príjemné nosenie. Výhodou je tiež možnosť odopínania hlavovej spony, takže ak headset používa viac operátorov, každý môže mať vlastnú.

Náročných používateľov poteší funkcia prijatia hovoru tlačidlom priamo na headsete, regulovanie hlasitosti a tiež svetelný indikátor prebiehajúceho hovoru (aby kolegovia vedeli, že užívateľa nemajú vyrušovať, pretože prebieha hovor).

headset
Potlačenie šumu
áno
Počet slúchadiel
 1
Výdrž batérie
7-9 hodín telefonovania (50 hodín stand-by režim)
Dĺžka nabíjania
60-90 minút
Ovládanie na headsete
Prijatie/odmietnutie hovoru, zvýšenie/zníženie hlasitosti reproduktorov na slúchadlách
Kompatibilný s modelmi Grandstream z našej ponuky:
Ostatné funkcie a informácie:
  • Signalizácia hovoru: Signalizácia prebiehajúceho hovoru na oboch slúchadlách červeným svetielkom
  • Váha: 65 gramov
  • Obsah balenia: headset (slúchadlo aj hlavová spona), nabíjacia stanica, RJ9 kábel, JPL EHS-13 adaptér

K headsetu je v prípade záujmu možné dokúpiť aj modul na spojenie s bluetooth zariadeniami JPL X500 BT za 75,00 € s DPH. Viac o tom, aké funkcie headset v spojení s týmto modulom ponúka si môžete prečítať na našej stránke.

Viac informácií o headsete nájdete na stránke výrobcu.

288.00 €
s DPH