Pozrite si výsledky, ktoré sme dosiahli v kampani "Do práce na bicykli"

20.05.2019

Pozrite si výsledky, ktoré sme dosiahli v kampani "Do práce na bicykli"

Máj u nás vo firme, tak ako minulý rok, nebol len v znamení lásky. :-) Aj tento rok sme sa zapojili do kampane, ktorá má za ciel popularizovať využívanie bicyklov pri dochádzaní do práce.

Do práce na bicykli 2018 - VIPTel tím


Aj keď sme počtom zamestnancov menšia firma, do súťaže sa zapojili dva tímy. Spolu 8 kolegov najazdilo v 163 jazdách 952 kilometrov a ušetrilo tak 243 kilogramov CO2. Zlepšili si tak nielen svoju kondičku, ale odľahčili tak aj nášmu životnému prostrediu.

Tím VIPTel cyklisti, v zložení Evka, Peťka, Mišo a Halky, najazdil spolu 337 kilometrov v 57 jazdách. Tým lepším bol tím naších ítečkárov, v zložení Robo, Peťo, Filip a Ivo. Najazdili 616 kilometrov, čo im stačilo na 256. miesto z celkového počtu 997 tímov registrovaných v Bratislave. Najviac kilometrov, až 80, nám pribudlo v pondelok 21.5., kedy sa do pedálov opreli takmer všetci prihlásení. Tento rok naši cyklisti najazdili spolu takmer o 300 kilometrov viac ako rok minulý. Budeme im držať palce, aby v tomto trende pokračovali aj budúci rok!Váš VIPTel

Do práce na bicykli - VIPTel


Späť na všetky blogy