Výhercovia vianočného kvízu boli vyžrebovaní

13.01.2020
Vážení zákazníci,

radi by sme vás informovali, že v piatok, 10.1.2020, sme vyžrebovali 18 výhercov nášho vianočného kvízu. Medzi týchto výhercov boli rozdelené nasledovné ceny:
  • 10 správnych odpovedí - 1. cena: využívanie webového telefónu VIPTel Phone na 1 celý rok ZADARMO! (Vyžrebujeme 3 zákazníkov.)
  • 9-8 správnych odpovedí - 2. cena: zľava 20% na hlasové služby na januárovú faktúru. (Vyžrebujeme 5 zákazníkov.)
  • 7-5 správnych odpovedí - 3. cena: zľava 10% na hlasové služby na januárovú faktúru. (Vyžrebujeme 10 zákazníkov.)
Vzhľadom na to, že všetci účastníci kvízu boli natoľko šikovní, že najnižší počet bodov bol 8, tí súťažiaci, ktorí sa neumiestnili vo svojej kategórii výhry, boli posunutí do žrebovania do ceny nižšieho miesta.

Všetkým výhercom bol pred malou chvíľou zaslaný e-mail s informáciami o výhre. Výhercom gratulujeme, a tým, ktorí nevyhrali, prajeme veľa štastia pri ďalej súťaži

V prípade otázok sme vám k dispozícii na čísle 02/20282028 alebo na adrese [email protected]

Váš tím VIPTel

Autor blogu - Petra Čtvrtníčková
V našej spoločnosti som začínala na obchodnom oddelení ako podpora pre potenciálnych aj existujúcich zákazníkov. Za 3,5 roka som sa naučila mnoho o zákazníckych potrebách či požiadavkach a zistila som, akú situáciu sa klienti snažia najčastejšie vyriešiť a o aké služby majú najväčší záujem. Neskôr ma zlákal marketing, kde využívam všetky svoje doterajšie skúsenosti a spolu s kolegami sa venujem novým projektom, službám a návrhom na zlepšovanie. Tiež sa zaoberám písaním blogov a článkov, ktoré pomáhajú našim čitateľom prísť na to, ako by im služby VIPTel mohli uľahčiť pracovnú, či súkromnú komunikáciu.

petra
Instagram logoLinkedIn logoFacebook logoVIPTel blog logo

Späť na všetky blogy