Súťaž: Vianočný kvíz VIPTel

03.12.2019
Vážení zákazníci,

v rámci vianočnej akcie vám tento rok prinášame súťaž, s ktorou máte možnosť získať hodnotné ceny. Zapojte sa do nášho kvízu a podľa počtu správnych odpovedí získajte jednu z nasledovných výhod:
  • 10 správnych odpovedí - 1. cena: využívanie webového telefónu VIPTel Phone na 1 celý rok ZADARMO! (Vyžrebujeme 3 zákazníkov.)
  • 9-8 správnych odpovedí - 2. cena: zľava 20% na hlasové služby na januárovú faktúru. (Vyžrebujeme 5 zákazníkov.)
  • 7-5 správnych odpovedí - 3. cena: zľava 10% na hlasové služby na januárovú faktúru. (Vyžrebujeme 10 zákazníkov.)
Kvíz nájdete na nasledovnej stránkePodmienky súťaže: Cenu získajú vyžrebovaní zákazníci, ktorí splnia podmienky sútaže. Cenu môžu získať zákazníci s aktivovaným hlasovým programom VIPTel S, VIPTel S biznis, VIPTel M alebo VIPTel L. Každý účastník sa môže zapojiť iba 1x. Zľavy nie je možné kombinovať s inými zľavami (napr. odporúčacia zľava, alebo zľava pre start-upy a nové firmy a pod.). Využívanie webového telefónu VIPTel Phone nezahŕňa voľné minúty na telefonovanie. Zľava na hlasové služby bude vyžrebovaným zákazníkom automaticky uplatnená na výslednú sumu pretelefonovaných minút za mesiac január. Pre uplatnenie výhry je potrebné v kvíze uviesť jednoznačný identifikátor zmluvy, na ktorú bude následne uplatnená zľava alebo vužívanie VIPTel Phonu na 1 rok bezplatne. Neidentifikovateľní účastníci kvízu, strácajú nárok na výhru.

V prípade otázok sme vám k dispozícii na čísle 02/20282028 alebo na adrese [email protected]

Váš tím VIPTel

Autor blogu - Petra Čtvrtníčková
V našej spoločnosti som začínala na obchodnom oddelení ako podpora pre potenciálnych aj existujúcich zákazníkov. Za 3,5 roka som sa naučila mnoho o zákazníckych potrebách či požiadavkach a zistila som, akú situáciu sa klienti snažia najčastejšie vyriešiť a o aké služby majú najväčší záujem. Neskôr ma zlákal marketing, kde využívam všetky svoje doterajšie skúsenosti a spolu s kolegami sa venujem novým projektom, službám a návrhom na zlepšovanie. Tiež sa zaoberám písaním blogov a článkov, ktoré pomáhajú našim čitateľom prísť na to, ako by im služby VIPTel mohli uľahčiť pracovnú, či súkromnú komunikáciu.

petra
Instagram logoLinkedIn logoFacebook logoVIPTel blog logo

Späť na všetky blogy