Letná akcia VIPTel

04.07.2019

Vážení zákazníci,

keďže je leto v plnom prúde, aj my sme si pre vás pripravili horúcu akciu. V rámci našej letnej ponuky máte možnosť získať vlastné číslo k hlasovému programu VIPTel M a VIPTel L úplne zadarmo! Bližšie informácie o tejto atraktívnej ponuke nájdete na našom blogu.

V prípade akýchkoľvek otázok, prosím kontaktujte naše obchodné oddelenie telefonicky na čísle +421 (0)2 20 28 20 28 alebo na emailovej adrese  info@viptel.sk


Tím VIPTel

Autor blogu - Petra Čtvrtníčková
V našej spoločnosti som začínala na obchodnom oddelení ako podpora pre potenciálnych aj existujúcich zákazníkov. Za 3,5 roka som sa naučila mnoho o zákazníckych potrebách či požiadavkach a zistila som, akú situáciu sa klienti snažia najčastejšie vyriešiť a o aké služby majú najväčší záujem. Neskôr ma zlákal marketing, kde využívam všetky svoje doterajšie skúsenosti a spolu s kolegami sa venujem novým projektom, službám a návrhom na zlepšovanie. Tiež sa zaoberám písaním blogov a článkov, ktoré pomáhajú našim čitateľom prísť na to, ako by im služby VIPTel mohli uľahčiť pracovnú, či súkromnú komunikáciu.

petra
Instagram logoLinkedIn logoFacebook logoVIPTel blog logo

Späť na všetky blogy