Nastavenie ústredne VIPTel počas sviatkov

23.05.2019

Ústredňa vám pomôže aj počas Veľkej noci


Veľká noc prichádza a mnohým ľuďom sa radosť z blížiaceho predĺženého víkendu zväčšuje. Aby si človek poriadne oddýchol, musí vedieť, že je o všetko postarané a nič ho počas voľna nebude vyrušovať. Medzi našimi zákazníkmi sa však nájdu aj podniky, ktoré majú počas Veľkej noci najväčší dopyt a potrebujú byť neustále na príjme. Už ste rozmýšľali, čo sa stane s telefonátom na vašu linku počas sviatkov? Či už potrebujete byť počas Veľkej noci neustále k dispozícii, alebo si chcete dať od telefónu pauzu, virtuálna alebo hardvérová ústredňa vám s tým pomôže.

Máte u nás ústredňu s nastavením časových podmienok, resp. pracovnou dobou?

Ak u nás využívate virtuálnu alebo hardvérovú ústredňu s časovými podmienkami, resp. nastavením pracovnej doby, na Veľký piatok a Veľkonočný pondelok bude vaša linka fungovať presne tak isto, ako počas víkendu.

Predlžujete si predĺžený víkend aj na štvrtok a utorok alebo máte špeciálnu Veľkonočnú akciu? Oznámte to volajúcim hláškou

Beriete si voľno navyše a nechcete, aby vám vyzváňal telefón na prázdno, alebo vám beží Veľkonočná akcia a vaši zákazníci ju nemôžu zmeškať? Vyberte si z našej bohatej ponuky hlásateľov a objednajte si personalizovanú hlášku, ktorú nahráme s textami podľa vašich požiadaviek. Volajúci si hlášku bude môcť vypočuť počas čakania na linke. Ukážky hlasov sú k dispozícii na našej stránke.


Veľkonočný zajac s logom VIPTel. Veľkonočná grafika VIPTel

Budete počas Veľkonočných sviatkov pracovať a potrebujete byť k dispozícii?

Zákazníci majú väčšinou ústredňu nastavenú tak, že počas sviatkov a víkendov je hovor presmerovaný do odkazovej schránky, alebo volajúcich hláška informuje, kedy majú pracovnú dobu a kedy je možné dovolať sa. Ak to tak máte aj vy, no počas týchto Veľkonočných sviatkov potrebujete byť k dispozícii, dajte nám vedieť na [email protected], aby sme jednorázovo zmenili nastavenia.

Chcete byť k dispozícii iba pre výnimočné situácie?

Ak si chcete oddýchnuť, no zároveň byť v prípade urgentných záležitostí na príjme, dajte volajúcim na výber pomocou automatickej spojovateľky. Oznámte im hláškou, že aktuálne nie ste k dispozícii a že v prípade stlačenia 1 vám môžu zanechať odkaz, pri stlačení 2 sa hovor presmeruje na operátora, ktorý má pohotovosť na súrne prípady.

Nemáte nastavenú pracovnú dobu na telefóne a chceli by ste?

Ak vás zaujali uvedené služby, ozvite sa nám na telefónnom čísle +421 2 20 28 20 28, alebo na [email protected] a radi si s vami prejdeme požiadavky a pripravíme vám nezáväznú cenovú ponuku.


Veľkonočná grafika VIPTel

Máte u nás hlasový program VIPTel M alebo VIPTel L bez ústredne? Nastavte si odkazovú schránku alebo presmerovanie v Zákazníckej zóne

V rámci našich programov VIPTel M alebo VIPTel L máte k dispozícii jednoduchú službu odkazová schránka a presmerovanie hovorov, ktoré sa môžu hodiť práve počas veľkonočných sviatkov. Tieto nastavenia môžete kedykoľvek spravovať v Zákazníckej zóne v časti Služby.

Kedy budeme k dispozícii my?

Naša zákaznícka linka a technická podpora je k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 17:00. Neváhajte nás kontaktovať ohľadom bližších informácií.


Autor blogu - Petra Čtvrtníčková
V našej spoločnosti som začínala na obchodnom oddelení ako podpora pre potenciálnych aj existujúcich zákazníkov. Za 3,5 roka som sa naučila mnoho o zákazníckych potrebách či požiadavkach a zistila som, akú situáciu sa klienti snažia najčastejšie vyriešiť a o aké služby majú najväčší záujem. Neskôr ma zlákal marketing, kde využívam všetky svoje doterajšie skúsenosti a spolu s kolegami sa venujem novým projektom, službám a návrhom na zlepšovanie. Tiež sa zaoberám písaním blogov a článkov, ktoré pomáhajú našim čitateľom prísť na to, ako by im služby VIPTel mohli uľahčiť pracovnú, či súkromnú komunikáciu.

petra
Instagram logoLinkedIn logoFacebook logoVIPTel blog logo

Späť na všetky blogy