VIPTel NEWSLETTER august - október 2019

Novinky z VIPTel sveta


SMS API pre Synology
Ponúkame SMS notifikácie o stave vášho Synology úložiska

Ak využívate zariadenia Synology a chcete mať istotu, že je s vaším úložiskom či procesom automatického zálohovania všetko v poriadku, využite našu možnosť SMS notifikácií. V prípade, že sa vyskytne situácia, ktorá bude potrebovať vašu pozornosť, vďaka SMS API vám bude automaticky zaslaná SMS správa s informáciou, čo sa deje. Tejto téme sme sa venovali aj v našom článku.

API integrácia s CRM systémom Raynet

Integrácia VIPTel služieb s CRM systémom Raynet

Vďaka API integrácii VIPTel-u s CRM systémom Raynet je teraz možné pohodlnejšie naraz využívať obe služby. CRM systém Raynet ponúka všetky potrebné funkcie, ktoré sú dôležité pri kvalitnom manažovaní vzťahu zamestnancov podpory s klientmi a VIPTel vám zabezpečí rýchle a kvalitné telefonovanie. Integrácia ponúka notifikáciu prichádzajúceho hovoru, jednoduchšie vytváranie nových aktivít, či vytáčanie hovorov. Viac informácií sa dozviete na našej stránke, kde nájdete aj ďalšie integrácie s ďalšími našimi partnermi.

Speech to text a text to speech hlasový prekladač VIPTel
Speech to text - text to speech alebo VIPTel Hlasový prekladač

Medzi naše nové služby patria funkcie Speech to text a Text to speech, ktoré sme spojili do balíka s názvom VIPTel Hlasový prekladač. Vďaka týmto funkciám je možné hovorené slovo automaticky prekladať do textu a naopak, podľa textu automaticky generovať hlášky a oznámenia. Príklady a spôsoby, ako rôzne je možné využiť takúto službu a zaujať tým vašich zákazníkov nájdete na našom blogu.

VIPTel Blog
Ponuka telefónov VIPTel Ako si vybrať VoIP telefón?

Ak rozmýšľate nad kúpou VoIP telefónu, no nemáte prehľad, aké sú rozdiely medzi jednotlivými modelmi, určite vám pomôže náš článok, vďaka ktorému získate rýchly prehľad. Či už rozmýšľate nad bezdrôtovým, stolovým, alebo pokročilým dotykovým telefónom, veríme, že si z našej ponuky vyberiete. V prípade, že by ste mali záujem podariť sa s nami, neváhajte kontaktovať našu linku zákazníckej podpory 02/20282028.


Vedeli ste, že...?
Obrázok mapy s konferenciami, ktorých sa VM Telecom zúčastňuje


Vedeli ste, že všetky vystavené faktúry nájdete vo svojej Zákazníckej zóne? V prípade, že sa vám niekam zatúlal e-mail s faktúrou, potrebujete sa vrátiť spätne k faktúram z minulého roku, alebo si chcete porovnať náklady na telefonovanie z rôznych mesiacov, nájdete ich pokope práve v zákazníckom rozhraní, do ktorého sa môžete prihlásiť na našej stránke.

Referencia mesiaca
Logo spoločnosti Fytopharma
FYTOPHARMA

"Využívanie služieb VIPTel nám určite pomohlo k lepšej komunikácii v našej spoločnosti. Výhodou sú konferenčné hovory, ktoré sú živé, účinné a šetria čas. Kvalita je ustálená, v prípade neprítomnosti je k dispozícii odkazovač. Raz, alebo dva razy sme sa obrátili na zákaznícku podporu spoločnosti VIPTel a naše požiadavky boli vždy riešené včas a k našej spokojnosti. Riešenie VIPTel by sme určite odporučili našim známym aj obchodným partnerom, keďže sme vďaka nemu znížili naše náklady na telefonovanie."

VIPTel na cestách

VIPTel na cestách - Robkova fotka z Londýna

Videli ste našu sériu fotiek VIPTel na cestách? História tejto série začína ako zasielanie tzv. "provokačných fotiek" z dovoleniek našim kolegom do officu. :) Postupom času sa z toho stala tradícia a fotky sme začali zbierať a uverejňovať na našom instagramovom účte viptel_hlasprevasbiznis.

Vďaka cestovateľom, ktorých to zavialo do rôznych kútov sveta máme v zbierke veľmi zaujímavé destinácie od Číny, cez Jordánsko až po USA. Ak máte doma niektorý z našich prezentačných produktov, ako napríklad magnetku, pero či vizitku, a spomeniete si na nás na zaujímavom mieste a zašlete nám fotku kde bude viditeľné naše logo, odmeníme sa vám nielen našou vďačnosťou a radosťou ale aj jednorazovou zľavou na hlasové služby programov VIPTel S, VIPTel M alebo VIPTel L vo výške 10%.