API integrácie - Partneri


API

 
 

Spojili sme naše sily s ďalšími skvelými produktami. Služby VIPTel sú teraz priamo integrované do služieb našich partnerov, s ktorými spolupracujeme.
Pre viac informácií o API integrácii a predstavenia produktov našich partnerov sa dozviete nižšie.

 

 

LiveAgent

LiveAgent

LiveAgent je multikanálový helpdesk a live chat software používaný k riešeniu zákazníckych problémov a otázok. S LiveAgentom budete môcť odpovedať na emaily, chaty, Facebook správy, Twitter, feedback, fórum príspevky a telefonické hovory z jednej aplikácie. LiveAgent spraví poriadok v emailoch, zlepší komunikáciu so zákazníkmi, zníži počet sťažností od zákazníkov, zefektívni zákaznícky servis a pomôže zvýšiť predaje. LiveAgent oproti Outlooku alebo Gmailu zamedzí duplicitným odpovediam alebo preraďovanie požiadaviek kolegom. Emaily budú prehľadne usporiadané v oddeleniach, ku ktorým máte možnosť zapisovať poznámky, odložiť email na neskôr formou pripomienky alebo obmedziť prístup ku konkrétnemu emailu. LiveAgent má komplexné pravidlá, predpripravené odpovede od viet po celé emaily, štatistiky komunikácie času odpovedania a automatické stavy jednotlivých emailov.
Návod na nastavenie služieb VIPTel v ticketovacom systéme Live Agent.

Kontaktné údaje nášho partnera

Quality Unit, s.r.o.
E-mail: [email protected]
Web: https://liveagent.com/
 

ProfiTour

ProfiTour

Cestovná agentúra ProfiTour, s.r.o. poskytuje v oblasti cestovného ruchu komplexný vyhľadávací a podporný nástroj k predaju zájazdov v kamenných prevádzkach po celom Slovensku aj na internete. Prvoradým cieľom spoločnosti je unifikácia rôznorodého produktu mnohých slovenských i zahraničných touroperátorov do jedného univerzálneho vyhľadávača, ktorý dokáže v reálnom čase poskytnúť komplexnú informáciu o dostupnosti a podmienkach konkrétnych zájazdov, špecifikovaných zákazníckou požiadavkou.

ProfiTour, s.r.o. prináša vysoko profesionálne, komplexné riešenie predajného systému pre cestovné agentúry/kancelárie. Vyniká jednoduchou orientáciou v širokom portfóliu zájazdov a doplnkových služieb cestovného ruchu, rýchlou a profesionálnou obsluhou zákazníka. Taktiež využíva najmodernejšie predajné a marketingové nástroje. Spojením nášho systému a systému od ProfiTour dokážete spoľahlivo identifikovať zákazníka.

API integráciu aktívne využíva aj náš spokojný zákazník:
destinacie.sk

Kontaktné údaje nášho partnera

ProfiTour, s.r.o.
Tel.: +421 2 55 56 40 94
E-mail: [email protected]
Web: www.profitour.sk
 

Nerd Developments

Nerd Developmnets

Nerd Developments ponúka zákazníkom širokú škálu IT služieb. Ich cieľom je udržať dlhodobý vzťah s klientmi, ktorí hľadajú nielen proaktívny ale aj flexibilný prístup k novým požiadavkám.

V rámci svojich produktov ponúka Nerd Developments pre taxislužby dispečérsku aplikáciu, ktorá disponuje intuitívnym ovládaním a jednoduchou prevádzkou. Moderná aplikácia umožňuje operátorom vidieť polohu svojich taxikárov a tým pádom rýchlejšie zareagovať a dopraviť sa k zákazníkovi. Systém TaxiDriver pre taxikárov je tiež známy svojou spoľahlivosťou a eleganciou. So spoločnosťou Nerd Developments sme spojili sily a aplikáciu integrovali s naším systémom.

Viac informácií o aplikácii TaxiDriver:

TaxiDriver

Kontaktné údaje nášho partnera

Nerd Developments
Tel.: +36 20 663 90 06
E-mail: [email protected]
Web: http://nerddevelopments.com/

TaxiDriver
Tel.: +421 917 455 837
E-mail: [email protected]
Web: http://taxidevelopments.com/
 

Evis solutions

Evis solution

C-all umožňuje sledovať telefonické konverzie. Systém c-all je vhodný ak využívate, online/offline reklamu, investujete do SEO, PPC, RTB, Facebooku, chcete zefektívniť svoje investície, telefonujú vám zákazníci alebo vám optimalizuje reklamu agentúra.

Systém c-all je vhodný pre mnohé oblasti, napríklad: realitné kancelárie, developeri, predaj stavebnín, ubytovacie zariadenia, autovrakoviská a iné.

Viac informácií o systéme c-all na meranie telefonických transakcii a konverzií:

c-all

Kontaktné údaje nášho partnera

Evis solutions s. r. o.
Tel.: +421 904 231 983
E-mail: [email protected]
Web: http://c-all.sk
 

Curo

Ambulantný systém Curo

Curo je moderný ambulantný systém, ktorý ďaka svojemu inovatívnemu riešeniu poskytuje lekárom aj ich sestrám maximálnu úsporu času pri manažmente ambulancie. Ponúka unikátny zápis dekurzu, t. z., že všetky informácie sa zaznamenávajú na jednom mieste bez potreby ďalšieho preklikávania sa. Jedinečná je aj funkcionalita, kedy vzor môže obsahovať úplne kompletný dekurz a tiež možnosť zapísať do vzoru podmienky, ktoré sa vyhodnotia počas vkladania do dekurzu. Z toho následne vyplýva iné správanie vzoru na základe špecifík konkrétneho pacienta.

Curo, s. r. o. Vám prináša vysoko profesionálny a moderný ambulantný systém, ktorý je výsledkom veľmi úzkej spolupráce s lekármi a sestrami. Je vhodný pre všeobecných lekárov aj lekárov špecialistov.K zjednodušeniu dennej rutiny ambulancie prispela aj integrácia s modernou pevnou linkou VIPTel. Spojenie služieb Curo a VIPTel prináša vyšší komfort pre lekárov a sestry spojený s telefonovaním priamo v ambulantnom systéme. Vďaka notifikácii prichádzajúceho hovoru si zdravotnícky personál vie jedným klikom vybrať akciu, ktorú chce s daným pacientom urobiť bez toho, aby ho museli hľadať ručne. Ako takéto využívanie služieb vyzerá si môžete pozrieť tu.

Ambulantný systém Curo máte možnosť vyskúšať na 30 dní zadarmo a bez záväzkov. Taktiež Vám náš partner Curo, s. r. o. ponúka úvodnú konzultáciu, resp. predstavenie programu a jeho jedinečných funkcionalít grátis. Pre ďalšie informácie neváhajte kontaktovať nášho partnera.

Kontaktné údaje nášho partnera Curo, s. r. o.

Tel.: +421 919 473 211
E-mail: [email protected]
Web: www.curo.sk/
 

Raynet

Raynet API integrácia

Hlasové služby VIPTel je vďaka API integrácii možné prepojiť aj s CRM systémom Raynet. Raynet je obľúbený softvér vyvíjaný v Čechách, ktorý sa teší veľkej popularite aj na Slovensku. Ponúka spojenie všetkých funkcionalít, ktoré zákaznícka podpora pri komunikácii s klientom potrebuje. Jeho súčasťou je prehľadná história vzťahu s klientom, detaily obchodných prípadov, kalendár aktivít, či správa dokumentov. Využiť môžete tiež praktické vytváranie faktúr priamo v systéme a ich párovanie so zákazníkmi, vytváranie analýz či reportov. Jednoduchú a prehľadnú výmenu informácií či stratégií umožnujú interné konverzácie medzi vašimi agentami priamo v profile zákazníka. Softvér Raynet ponúka aj adresár, ktorý využijete aj s našimi hlasovými službami.
Integrácia zabezpečuje vyšší komfort používania oboch služieb, keďže umožňuje vykonávať určité akcie spojené s telefonovaním priamo v Raynete a poskytuje prepojenie správy klientov s prichádzajúcimi či odchádzajúcimi telefonátmi. Vďaka notifikácii prichádzajúceho hovoru si môžete jedným klikom otvoriť profil zákazníka a zaznemanať novú aktivitu bez toho, aby ste ho museli hľadať ručne. V prípade volajúceho, ktorého ešte nemáte v adresári je možné rovno vytvoriť nový lead. Priamo z CRM systému môžete tiež vytáčať hovory jednoduchým kliknutím na ikonu telefónu.
Prepojenie ponúka aj užitočný prehľad nevybavených hovorov, vďaka ktorému vám už neujde žiadny zákazník. Priamo v Raynet-e je tiež možné spravovať prihlasovanie vašej klapky do čakacích radov a meniť tak nastavenie prijímaných hovorov.

Službu Raynet máte možnosť vyskúšať na 30 dní bez poplatku a viazanosti. K dispozícii je tiež úvodná konzultácia zdarma, vďaka ktorej môžete získať bližšiu predstavu využitia vo vašej spoločnosti. Pre ďalšie informácie neváhajte kontaktovať nášho partnera.

Kontaktné údaje nášho partnera


Tel.: +420 553 401 520
E-mail: [email protected]
Web: https://raynetcrm.sk/
 

Bitrix24

Integrácia s Bitrix24 CRM systémom

Spoločnosť 7sense, s.r.o. je na Slovensku oficiálnym zlatým partnerom produktu BITRIX24. Vďaka spolupráci s ich spoločnosťou máte k tomuto systému bezplatné úvodné konzultácie, technickú podporu v slovenskom a anglickom jazyku, základné nastavenie softvéru, zľavy na ďalšie služby a mnoho ďalšieho.
Softvér BITRIX24 ponúka vašej firme napríklad CRM systém, riešenie firemnej komunikácie, riadenie projektov a pod. Máte s ním po ruke všetky úlohy či projekty, ktoré môžete riadiť a delegovať na ďalších kolegov. Väčšie firmy ocenia koordináciu zamestnancov či CRM systém. Vďaka integrácii s našimi službami je možné doň nastaviť aj telefónne čísla VIPTel, takže všetku komunikáciu so zákazníkom budete mať pohormade. BITRIX24 a služby VIPTel odporúčame všetkým zákazníkom, ktorí radi pracujú efektívne, majú všetky informácie po ruke a majú radi kvalitné služby.

Integrácia VIPTel s BITRIX24 - CRM systém, komunikácia, projektový manažment

Kontaktné údaje nášho partnera


Tel.: +421 918 373 018
E-mail: [email protected]
Web: https://7sense.sk
 

MK-soft

MK-soft

MK-soft je spoločnosť venujúca sa vývoju ekonomickému softvéru s rovnakým názvom, slúžiacim na vedenie ekonomickej, mzdovej a skladovej evidencie firmy. Ich programy obsahujú viaceré moduly, ako jednoduché a podvojné účtovníctvo, mzdy a sklad, či CRM, ktoré je možné rôzne kombinovať. Svoje produkty vyvíjajú tak, aby spĺňali požiadavky technologickej vyspelosti, no zároveň so zreteľom na jednoduchosť ovládania a prehľadnosť zobrazovania informácií.

Spojenie služieb MK-soft a VIPTel prináša najmä pohodlnejšiu komunikáciu. API integrácia umožňuje napríklad zobrazovanie volajúceho z adresára pri zvonení hovoru v module CRM, evidenciu hovorov v module CRM, štatistické prehľady hovorov podľa rôznych kritérií (linka, klapka, počet hovorov, dĺžka hovorov), vytočenie hovoru priamo z adresára, či zasielanie SMS správ priamo zo softvéra MK-soft.

Viac informácií o spoločnosti MK-soft a jej produktoch nájdete na stránke https://www.mksoft.sk/

Kontaktné údaje nášho partnera

MK-Soft, s.r.o.
Tel.: 051/77 22 111
E-mail: [email protected]
Web: https://www.mksoft.sk/
 

K integrácii služieb, je potrebné využívať ústredňu VIPTel Cloud. Pre viac informácií o oboch produktoch, prosím kontaktujte naše obchodné oddelenie, telefonicky na čísle +421 (0)2 20 28 20 28 alebo mailom na adrese: [email protected]